Autoskola Āgenskalnā, kas ikvienu padarīs par izcilu autobraucēju

Auto un Moto | 2017-12-24 16:16:43 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Mēs vēlamies iegūt izglītību, atrast saistošus hobijus, kā arī daudz ko citu dzīvē, kas tiek nosprausts par mērķi tālākajai nākotnei, tomēr viena no vēlmēm, kas mūsdienu pasaulē ir ne tikai vēlme, bet arī nepieciešamība ir auto vadītāja apliecība. Kādam šķiet, ka auto vadīšana ir tīrais nieks, kādam tur pretī tas izraisa paniku un šķiet kā nesaprotama ķīniešu ābece. Tomēr, lai kā arī nebūtu, pie auto vadītāja tiesībām nevar tikt nepabeidzot auto skolu. Stāsti par šīm skolām ir daudz un dažādi, vienam neizdevās, skolotājs patrāpījās ne tas labākais, citam izdevies tiesības iegūt vien divu mēnešu laikā, tomēr, ir vairākas auto skolas, kas turas topā jau vairākus gadus. Viena no tām ir autoskola ”Presto”, pēc kuras pieprasījums ir tik liels, ka ar filiālēm centrā nepietiek.

Filiālēm Ķengaragā, Purvciemā un Lielvārdē pievienojusies arī autoskola Āgenskalnā, kas uzņem jaunos auto braucējus un dos viņiem labākās zināšanas, lai tiesības kabatā būtu maksimāli īsā laikā. Autoskola “Presto” piedāvā apgūt teorētiskās zināšanas katram studentam ērtākajā laikā, no rīta, pusdienlaikā vai vakarā, kas ļauj šīs mācības savienot gan ar skolu, gan darbu. Arī instruktori ir atvērti un praktiskajai - braukšanas apmācībai iespējams pieteikties ne vien darba dienās, bet arī brīvdienās. Autoskolā strādā augsti kvalificēti pasniedzēji, kas spēs iemācīt braukt pat kādam, kas visu dzīvi bijis pārliecināts kājām gājējs. Skolotāji ir atraktīvi un spēj pastāstīt vienkāršā veidā pat vissarežģītākās lietas.

Autoskola Āgenskalnā piedāvā iegūt ne vien B kategorijas auto vadītāja apliecību, bet arī A,C, D, kategorijas, 95. kodu, kas ļauj vadīt kravas automašīnas un arī medicīnisko izziņu, bez kuras satiksmē piedalīties nav iespējams. Klientiem pieejama arī lojalitātes programma, kas ļauj iegūt atlaides apmācībām. Āgenskalns ir viena no vietām, kurās trūkst auto skolas, tāpēc vietējie iedzīvotāji ir priecīgi par tik lieliskas autoskolas ienākšanu šajā rajonā. Skola ir saņēmusi lieliskas atsauksmes no līdzšinējiem skolniekiem, kuriem lielākoties izdevies iegūt tiesības ar pirmo reizi, tomēr pat tie, kam nācies eksāmenus pārlikt saka, ka pedagogi ir atsaucīgi un darīs visu, lai studenti saņemtu kāroto vadītāja apliecību. Ne velti autoskola “Presto” ierindojusies skolu topa 2. vietā, kas tik jaunai mācību iestādei ir milzīgs sasniegums un liecina par to, ka nākotnē tā kļūs vēl labāka.

Autoskola Āgenskalnā ir nākamais solis ceļā uz vēl lielākiem panākumiem un vēl vairāk apmierinātiem klientiem, kas nu jau būs kļuvuši par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem, kas vienmēr atceras un ievēro ne tikai satiksmes noteikumus, bet arī laba braucēja kultūru un nerakstītos likumus, kurus uz ielas jāievēro katram sevi cienošam braucējam. “Presto”  būs labākā izvēle ikvienam, kas vēlas sasniegt savu mērķi. 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti