Datori uz nomaksu internetā

Veikali un Iepirkšanās | 2014-01-06 22:23:01 | Rihards Zauska | Komentāri ()

Iepirkties internetā ir nesalīdzināmi ērtāk, taču noteikti būs tādi, kas iebildīs, ka nevar preci aptaustīt un līdz ar to ir iespējams nopirkt kaķi maisā par dārgu naudu. Ne par to šoreiz stāsts. Attīstoties interneta veikalu biznesam, noteikti ir jāpadomā arī par to, kā un vai cilvēki spēs samaksāt par piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm. Piedāvājot nedārgas preces, par to galva nav jālauza, taču savādāk ir tad, ja veikals pārdod sadzīves tehniku, elektropreces un arī datortehniku. Šīs preces nav no lētajām un ne visi spēj atļauties uzreiz samaksāt vairākus simtus latu par jaunu televizoru, datoru vai ledusskapi. Pat par spīti tam, ka internetā nopērkamās preces mēdz būt lētākas kā veikalos, tas klienta ekonomisko situāciju nemaina.

Ko darīt?

Šādos gadījumos ideāls un ērts variants ir preces iegāde uz nomaksu. Preci nopērk līzinga kompānija un klients tai maksā regulāru ikmēneša maksu, kurā ir ietverts arī procentu maksājums par pakalpojumu. Taču, ja paveicas, tad ir līzinga kompānijas, kas savus pakalpojumus jaunajiem klientiem piedāvā bez maksas. Tas nozīmē, ka procentu likme ir 0 un papildus preces cenai nekas nav jāmaksā. Datori uz nomaksu internetā ir pieejami visos ietākajos tirgotāju veikalos, turklāt turpat pieejams parasti ir ērts nomaksas kalkulators.
Ikmēneša maksājums.

Kā tas notiek? Sākumā jau viss ir atkarīgs no pārdevēja noteikumiem – vai tas piedāvā iegādāties preces uz nomaksu vai nē. Ja nē, tad jāmeklē cits pārdevējs, taču varam pačukstēt, ka nomaksas iespēju piedāvā lielākā daļa veikalu arī internetā. Datori uz nomaksu internetā ir pieejami visiem. Ikmēneša maksājuma summu rēķina bastoties uz pirmās iemaksas apmēru (tāda var arī nebūt, bet tas atkarīgs no kompānijas noteikumiem) un līzinga termiņu. Automātiski tiek pierēķināts klāt arī procentu maksājums (ja tāds ir) un parādīta aptuvenā summa, kas katru mēnesi būs jāmaksā klientam. Visus šos jautājumus iegādes brīdī precizēs veikala darbinieks, kuram arī droši var uzdot visus neskaidros jautājumus. 

Ienāc Asusshop.lv un izvēlies savu portatīvo datoru, esam droši, ka tieši Asus dators būs tev īstais!

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti