Labākās autoskolas Rīgā – noskaidrots 2016. gada autoskolu TOP 5 un anti-TOP 5!

Auto un Moto | 2017-03-23 17:15:17 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Izvēlēties kādu no vairāk kā 200 autoskolām Rīgā patiešām var būt ļoti grūts uzdevums. Kā atrast sev piemērotāko? Lielisks palīgs var būt autoskolas.com, kas ir neatkarīgs un nozīmīgs pētījums par Latvijā esošajām autoskolām. Tikko noslēgusies 2016. gada Latvijas labāko autoskolu TOP 5 un ANTI TOP 5 veidošana. Kas ir labākās autoskolas Rīgā?

Kā iegūti topa rezultāti?

TOPa mērķis ir pastiprināt un veicināt vispārējo autoapmācības nozares attīstību veselīgi konkurējošā vidē, paceļot to augstākā līmenī, lai padarītu to maksimāli līdzvērtīgu augstāko mācību iestāžu standartiem. 2016. gada TOPs ir tapis apvienojot vairākus būtiskus faktoru. Pirmkārt, tas ir mājaslapas sekotāju pozitīvā novērtējuma balsojums. To papildina 2016. gadā veikts autoskolu monitorings, sevišķi ņemot vērā novērojumus, kā autoskolas gatavojās un reaģēja uz jaunajiem autoskolu noteikumu grozījumiem.

Pirmajā vietā – autoskola Einšteins

Autoskola Einšteins ir lielākā Vidzemes autoskola, un tās lieliskie rādītāji pierāda, ka profesionāla apmācība ir pieejama ne tikai autoskolās Rīgā. Einšteins kursanti parādījuši lieliskus rezultātus teorijas nokārtošanā, B kategorijas braukšanas rādītāji ir virs nozares vidējā līmeņa, turpretī A kategorijas rezultāti ir ārkārtīgi augsti (84%).

Otro vietu saglabā auto moto skola Presto

Izvēloties autoskolu Rīgā, uzmanība noteikti jāpievērš Presto, jo 2016. gada decembrī Presto prezentēja jaunu mājas lapu, kurai ir vairākas priekšrocības salīdzinot ar konkurentiem:

  • Mājas lapā ir iespējams veikt apmaksu par teorijas kursiem, braukšanas nodarbībām, pirmās palīdzības kursiem un medicīnisko izziņu;
  • e-pieraksts braukšanas nodarbību organizācijai - kursantu rīcībā ir ērts plānotājs, kurā var redzēt pieejamos instruktorus sev labvēlīgajos laikos.
  • distances līguma noslēgšana gan teorijas kursam, gan braukšanas nodarbībām, ko nepiedāvā neviena cita autoskola ne Rīgā, ne pasaulē.

Savukārt, trešajā vietā ir Drošas Braukšanas Skola, kas 2015.gadā bija 1.vietā. Pēdējā pusgada statistikas dati liecina, ka augstās apmācības izmaksas automātiski negarantē augstus rezultātus - A kategorijas braukšanu ar pirmo reizi ir nokārtojuši tikai 30% kursantu (rādītājs ir krietni zem nozares vidējā), kā arī teorijas rezultāti ir zem nozares vidējā līmeņa.

4.vietā ir Autoprofs ar autoskolas filiālēm Jēkabpilī, Koknesē, Viesītē, Madonā, Daugavpilī un Aizkrauklē. Topu noslēdz autoskola Heliks A, Madonā.

Anti TOP 5

Anti TOP 5 ir autoskolas Rīgā, kas savulaik bijušas ļoti populāras, bet savu slavu nonivelējušas ar lētām kuponu akcijām un citiem trikiem, neieguldot līdzekļus savā attīstībā. Anti TO 5 izskatās šādi:

  1. Mustangs,
  2. Autoskola Gross,
  3.  Credo Autoprieks,
  4.  Autoskola Fortūna,
  5.  Autoskola Eksperts.

Izvēlies autoskolu Rīgā uzmanīgi! 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti