Modernākā autoskola – kā to atrast?

Auto un Moto | 2017-03-23 17:18:32 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Ar jēdzienu “modernākā autoskola” jāsaprot ne tikai modernu mājas lapu, jaunākās automašīnas vai stilīgākās mēbeles mācību klasē. Moderna autoskola patiesībā sākas ar attieksmi – pret topošajiem vadītājiem, apmācības procesu kā tādu, attieksmi pret instruktoriem un pasniedzējiem. Modernas mācību iestādes ir soli virs Latvijas vidējiem rādītājiem, jo vairāk vēlas līdzināties universitātēm un pasniegt braukšanas apmācību jau pavisam citā līmenī un kvalitātē. Bet kā šādu skolu atrast?

Vairāk kā 200 autoskolas

Laika posms, kad jādomā par vadītāja apliecības saņemšanu, parasti ir uztraukuma pilns, jo jāpieņem ļoti svarīgs lēmums- kuru izvēlēties. Latvijā ir vairāk kā 200 auto-moto skolas, kas piedāvā vienu un to pašu rezultātu – vadītāja apliecības saņemšanu. Bet cik ilgā laikā un kādā kvalitātē? Ir vesela virkne detaļu, kas būtiski var ietekmēt gan mācību procesa kvalitāti, gan ātrumu. Ikviens topošais vadītājs vēlas kļūt par izcilu braucēju un iegūt tiesības pēc iespējas ātrāk.

Pamatnosacījumi – ērti, viegli, ātri

Būtiskākais ir atrast autoskolu, kas piedāvā ērtas mācības sev izdevīgā laikā rīta, dienas vai vakara grupās. Ja strādā maiņu darbu vai mācies vakaros, autoskolai ir jāpiedāvā izvēles iespējas, lai mācību vai darba gaitas nav jāpakārto. Tikpat nozīmīga ir arī kursu norises vieta– vai mācības varēsi apmeklēt sev ērtā rajonā, cik tālu būs jābrauc ar sabiedrisko transportu, jo arī šīs izmaksas un laika patēriņš ceļā var būt gana liels.

Mācību procesam ir jābūt vieglam arī tiem, kam tehniskās lietas jāizskaidro vairakkārt. Profesionālu, zinošu un harizmātisku pasniedzēju loma apmācības laikā ir nenovērtējam, īpaši, ja pasniedzējs var padalīties ne tikai ar teorētiskām, bet arī praktiskām zināšanām. Treškārt, vadītāja apliecība noteikti jāsaņem pēc iespējas ātrāk. Jāizpēta katrs līguma punkts, lai pārliecinātos par cenas korektumu.

Atsauksmes var pateikt tik daudz!

Pirms izvēles izdarīšanas, noteikti vēlams izlasīt atsauksmes internetā un jāpārbauda, vai autoskolai ir konti sociālajos tīklos un moderna mājaslapa.  Šīs lietas var daudz pastāstīt par skolas iekšējo kultūru un to, vai tiek sekots līdzi tās audzēkņu aktualitātēm un dzīvesstilam. Sociālie tīkli ir ļoti ērts veids, kā uzzināt jaunumus. Tāpat jāpievērš uzmanība tam,  vai var pildīt teorijas eksāmenus tiešsaistē, lai ikvienā brīvā brīdī un vietā var trenēties svarīgajam notikumam. Ne mazāk rādītājs ir CSDD dati – cik augsts ir koeficients tiem, kas kārto beigu eksāmenus. Saliekot visus šos parametrus vienotā sistēmā iespējams atrast modernāko autoskolu!

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti