Online CSDD tests palīdz ātrāk apgūt teoriju

Auto un Moto | 2017-05-17 13:39:17 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Vēl tikai dažus gadus atpakaļ autoskolas teorijas apmācība notika izmantojot noteikumus un jautājumu un atbilžu grāmatas. Laiks, kas tika patērēts atzīmējot pareizās atbildes un pēc tam vēl tās pārbaudot, ar mūsdienu acīm skatoties šķiet neadekvāti ilgs. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un interneta iespējas, teorijas apguve ir kļuvusi nesalīdzināmi vienkāršāka, ērtāka un ātrāk apgūstama.

Ērtums un vienkāršība autoskolas teorijas apgūšanas procesā

Online CSDD tests ir lieliskā šī gadsimta iespēja ātrākai teorijas apguvei. Tā priekšrocības ir treniņš jebkurā laikā un vietā, kur vien ir pieejams internets un atbilstošas ierīces – mobilie telefoni, planšetes vai datori. Vieta, kur trenēties, ir neierobežota, jo mācīties var pat gaidot rindā lielveikalā, braucot mājās sabiedriskajā transportā vai reklāmas paužu laikā baudot filmu.

Vai CSDD testi atšķiras?

Tests pieejams gan CSDD mājas lapā, gan lielākajā daļā autoskolu mājas lapu. Klasiskais CSDD tests ir online režīmā, kas nozīmē, ka atbildot uz jautājumiem un ieklikšķinot atbilžu variantus, uzreiz iespējams uzzināt rezultātu. Tā kā autoskolu online CSDD tests pēc būtības ir identisks, tad jābūt papildus pievienotajai vērtībai, kas ļauj izcelties uz pārējo fona. Izvēloties autoskolu, tas var būt kā viens no izvēles kritērijiem, jo ļaus saprast, kā mācību iestāde risina tehnoloģiju jautājumus un cik ļoti mūsdienīga ir pieeja. 

Labākās autoskolas piedāvā dažādus jauninājumus, piemēram, iespējams saglabāt rezultātus un sekot līdzi progresam un izaugsmei. Tas noteikti palīdzēs, lai mērķtiecīgāk sasniegtu vēlamo rezultātu, jo kārtējo testu noteikti vēlēsies nokārtot labāk, kā iepriekšējo. Tas pievieno arī spēles elementu un lielāku motivāciju ātrāk iemācīties visus Ceļu satiksmes noteikumus.

Aizpildot online CSDD testu, solis tālāk ir sacenšanās ar citiem topošajiem vadītājiem. Uz rezultātu orientēti topošie vadītāji noteikti vēlēsies būt pirmie un savā mācību grupā ieņemt labākās vietas, tāpēc sekojot līdzi tam, kā ir veicies pārējiem, var iegūt pārliecību par sevi, tāpat kā lielāku motivāciju mācīties vairāk. Ikmēneša uzvarētāji tiek apbalvoti un paziņoti autoskolas mājas lapā.

Treniņš CSDD eksāmenam

Svarīgi ir tas, ka pildot reālo CSDD testu, nebūs sajūta, ka tas tiek darīts pirmo reizi. Uztraukums nebūs tik liels, jo ierastais jautājumu un atbilžu koncepts vairāk ļaus koncentrēties uz pareizajām atbildēm. Pildot online CSDD testu iespējams patiešām mūsdienīgi, ērti un vienkārši apgūt mācību teoriju, pie tam papildus par to nemaksājot. 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti