Situētu cilvēku autoskola – VIP personām

Auto un Moto | 2017-05-30 10:51:29 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Meklējot sev piemērotāko auto skolu, situēti cilvēki mēdz būt pārsteigti par plašo piedāvājumu, jo Latvijā aktīvas ir vairāk kā 200 mācību iestādes ar standarta piedāvājumu. Diemžēl, tas nozīmē mācības noteiktās  grupās, noteiktā laikā un noteiktā vietā, bez jebkādas iespējas izveidot savu mācību ritmu un plānu.

Kvalitāte nevis kvantitāte autoskolu nozarē

Situētu cilvēku autoskola piedāvā citus risinājumus. Tā ir Latvijas tirgum unikāla mācību iestāde, piemēram, uzņēmumu vadītājiem, kas aktīvi strādā un zināšanas papildina kursos un mācībās vai jāstrādā ar ārvalstu tirgiem un bieži jādodas komandējumos ārpus Latvijas.

Visas iepriekš minētās lietas parastu auto skolu kontekstā nozīmē bieži kavēt. Diemžēl, nereti līgumos mācību iestādes atrunā arī kavēšanas faktoru, tātad ja netiek apmeklēts noteikts skaits teorijas  nodarbību, tās var neieskaitīt. Bet ko darīt situācijā, kad darba un komandējumu dēļ patiešām nav iespējas apmeklēt nodarbības? Kāds ir risinājums, ka situēts cilvēks vēlas īpašu attieksmi? Kādas alternatīvas skolas var piedāvāt?

VIP autoskola ir izcils risinājums aizņemtajiem

VIP autoskola, kas atrodas Lāčplēša ielā 24 ir patiešām unikāla mācību iestāde Latvijā, jo  piedāvā augsta līmeņa servisu saviem klientiem – topošajiem vadītājiem un vienmēr aizņemtajiem un skrienošajiem

Ko nozīmē mācīties VIP autoskolā?

Nozīmīgākā priekšrocība viennozīmīgi ir apmācības sev ērtā vietā un laikā, rēķinoties tikai ar klienta interesēm. Tas nozīmē, ka, piemēram, savu teorijas pamācību iespējams saņemt darba vietā laikā birojā starp sapulcēm vai brīvajā laikā mājās.  Braukšanas nodarbību instruktors atbrauc pie kursanta, nevis jādodas uz kādu noteiktu tikšanās punktu.

Profesionāli instruktori un jauns auto parks

Cienot komfortu, VIP izpelnās atzinību arī ar instruktoriem un pasniedzējiem. Ļoti kvalitatīvi izskaidrota teorija rada ātrāku un vienkāršāku izpratni par mācību vielu un to var rezultēt laika ekonomijā. Jaunas un tehniski drošas automašīnas šajā nozarē ir retums. VP to piedāvā!

Loģiski, ka individualitāte un personiskā pieeja maksā vairāk, kā lielākajā daļā skolu.  Tomēr ieguvums var būt neatsverams, jo ja šādas autoskolas nebūtu, tas situētiem cilvēkiem prasītu vairāk plānošanas, atteikšanos no darba braucieniem vai pielāgošanos. Mācības starp sapulcēm ir izcils laika ekonomijas veids, kas ļauj turpināt ierastās ikdienas gaitas.  

Ja vēlies atšķirties un izbaudīt īpašas rūpes, attieksmi un priekšrocības – izvēlies VIP autoskolu! 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti