Bērnu ratiņi un to veidi

Veikali un Iepirkšanās | 2015-04-14 16:58:14 | igy urb | Komentāri ()

Lai cik dīvaini arī neliktos, arī bērnu ratiņi ir gana svarīga sastāvdaļa bērna attīstībā, turklāt, gan garīgajā un emocionālajā, gan fiziskā. Pareizi izvēlēti bērnu ratiņi ir liels atspaids ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem, jo ir svarīgi saprast to, kā un cik viegli rati ir vadāmi un vispār transportējami, jo, visbiežāk, to dara tieši jaunās māmiņas, kurām ir nepieciešams sevi sargāt īpaši izteikti.
Kādus izvēlēties?

Vecākiem jārēķinās ar to, ka vidēji līdz 2 gadu vecumam, bērnam būs nepieciešami rati, ar kuriem pārvietoties ikdienā. Līdzko bērns ir iemācījies stabili pārvietoties pats ar savām kājām, vajadzība pēc ratiem kļūs izteikti mazāka un drīz vien bērnu tajos nemaz bez liekas histērijas nevarēsiet iedabūt. Protams, ka katrs bērns attīstās savādāk, bet 3 gadi ir vidējais statistiskais vecums, kad bērnu rati sāk palikt otrajā plānā. Tirgū tiek piedāvāti dažādi ratu veidi un vecākiem vien atliek izvēlēties piemērotākos:

·         Universālie bērnu ratiņi;

·         Sporta rati – sporta ratos bērns parasti atrodas sēdus stāvoklī, kas nozīmē to, ka rati ir piemēroti tiem bērniem, kas jau stabili sēž. Īpaši labi siltākās dienās, kad bērns nav jāsaģērbj vairākās drēbju kārtās un tas var brīvi kustēties un vērot apkārtni

·         Kombinētie bērnu ratiņi – vieni no ērtākajiem, jo ir iespējams regulēt bērna atrašanās stāvokli ratos – tos var gan nolaist guļus, gan pussēdus, gan arī sēdus, lai mazulim būtu pēc iespējas ērtāk ne tikai apskatīt notiekošo, bet arī pagulēt, ja uznāk šāda vēlme;

·         Dvīņu rati – noteikti noderēs tiem, kuriem ir piedzimis dabas brīnums – dvīņi. Ja ģimenē ir bērni ar mazu vecuma starpību, tad arī šādos gadījumos dvīņu rati būs ideāls risinājums bērnu vešanai pastaigās.

Saprotams, ka šī ir tikai viena daļa no ratu veidiem ko ir iespējams iegādāties, bet šie ir populārākie ratu veidi, kas atrodami veikalos.
Ko būtu ieteicams ņemt vērā?

Katram vecākam sava bērna drošība būs pirmajā vietā, kas nozīmē to, ka tas attiecināms arī uz bērnu ratiņu iegādi un izmantošanu. Lai cik banāli neizklausītos, iesaka izvēlēties pazīstamu zīmolu ražojumus, jo tie tomēr garantē kvalitāti un drošību ne tikai bērnam, bet arī vecākiem. Lai arī mūsdienās nopērkamie rati ir viegli montējami, montāžas instrukcijām joprojām nepieciešams pievērst uzmanību, lai pārliecinātos, ka viss notiek pēc plāna. Lai arī bērnu ratiņi ir veidoti kā stabils transportlīdzeklis, nepareizi novietots smaguma centrs var palielināt to apgāšanās risku un to nevēlas neviens.Vairāk preces bērniem Amia.lv interneta veikalā! 

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti