Ekskluzīvs rokas pulkstenis ir stāsts par prasmi baudīt dzīvi

Bizness un Finanses | 2019-01-17 13:44:14 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Dzīves baudas spēj izpausties visdažādākajos veidos un niansēs - skaistos saulrietos, būšanā kopā ar mīļoto cilvēku, tikko uzvārītas kafijas smaržā, virpuļojošu sniegpārslu putenī. Tomēr nevienai no šīm lietām līdzi netiek dota garantija, ka tā būs pieejama tieši tad, kad jūs to vēlēsieties. Ar skaistiem un gaumīgiem rokaspulksteņiem viss ir daudz vienkāršāk. Arī tie ir daļa no dzīves baudām. Vienu reizi iegādāts, elegants luksusa laikrādis spēs sniegt prieku un patīkamas emocijas daudzu gadu garumā. Piedevām, tas vienlaicīgi ir arī neuzkrītošs, bet daiļrunīgs apliecinājums panākumiem un stāvoklim sabiedrībā. Ir vērts atgādināt, ka luksusa laikrāžus atpazīst tikai to pazinēji – cilvēki, kuri augstu novērtē pārdomātas detaļas un greznību. Šis gaumīgi izvēlētais aksesuārs, pieskaņots pie apģērba, simbolizē paša nēsātāja veiksmi un pārticību.

Kur  ērti izvēlēties augstas kvalitātes laikrādi, neizejot  no mājas vai biroja?

Online katalogs Chrono.lv ir ekskluzīvs Šveices pulksteņu katalogs, kuram ir vairāk kā 10 gadu pieredze to pārdošanā. Chrono.lv piedāvājumā vairākus desmitus pulksteņu kolekcijas gan sievietēm, gan vīriešiem. Ir pieejama arī remontdarbnīca, kura aprīkota ar augstas klases aparatūru un tajā strādā augsti sertificēti meistari.  Nepieciešamības gadījumā pulkstenim tiek veikta arī mikroputekļu tīrīšana sterilos apstākļos ķīmijas laboratorijā. Remontdarbnīcas galvenajam speciālistam ir izsniegti  Šveices ražotāju Maurice Lacroix un Raymond Weil sertifikāti. Ja ir nepieciešama sīkāka informācija vai konsultācijas, droši var zvanīt Chrono.lv speciālistiem pa tālruni +371 27711177 vai arī rakstīt e-pastu uz  info@chrono.lv .

Kādēļ izvēlēties Šveices rokas pulksteni?

Pirmkārt,  katrs ekskluzīvs rokas pulkstenis ir profesionālu meistaru roku darināts. Tie nav copy paste ražojums. Katrs mehānisms top nevis dažu minūšu laikā rūpnīcā, bet gan 10 – 24 mēnešu laikā meistaru darbnīcā atkarībā no mehānisma sarežģītības pakāpes. Tas ir arī garants laikrāža precizitātei pat daudzu gadu desmitu garumā.

Otrkārt, kvalitātes garantija. Jauna mehānisma radīšanā tiek izmantoti tikai augstas klases   izejmateriāli – piemēram, augstvērtīgs tērauds, kristālu vietā ir īsti dārgakmeņi, izvēlētie metāli ir dārgmetāli, nevis apzeltījumi. Katram luksusa pulkstenim tiek piešķirts COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), kuru izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Tas nozīmē, ka divu nedēļu laikā bez pārtraukuma katrs mehānisms tiek pārbaudīts -8, 23 un 38 grādu (pēc Celsija) temperatūrā dažādās vietās ar vairāku testu palīdzību. Tikai pulkstenim, kas veiksmīgi ticis galā ar 16 stundu izaicinājumiem, tiek piešķirts kvalitātes sertifikāts.

Treškārt, rūpīgi izstrādāts dizains. Brends, tā ir simtprocentīga garantija augstas klases dizainam neatkarīgi no pircēja gaumes. Izpētot plašo pulksteņu piedāvājumu katalogā Chrono.lv, tiks apmierinātas  jebkuras prasības un jebkurš stils – sportisks, atturīgi elegants, izsmalcināts, klasisks, romantisks vai moderns. Tas apliecinās ne tikai nēsātāja statusu un panākumus, bet arī pārliecinošo gaumi un prasmi atšķirt vidusmēra lietas no augstas klases vērtībām.

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti