Filleri – ādas pildviela

Veselība | 2013-02-22 12:01:27 | Dermatologs | Komentāri ()

Āda ir ķermeņa ārējā sega, kas, pildot dažādas cilvēka organismam svarīgas funkcijas, tiek pakļauta kā apkārtējās vides faktoru iedarbībai, tā arī iekšējo orgānu darbības mehānismiem. Jo jaunāka ir seja, jo stingrāka ir āda un skaidrākas kontūras, seja ir simetriska, un tai ir V veida forma. Ādas novecošana atspoguļo vispārējo organisma novecošanu – tas ir dabisks, ilgstošs bioloģisks process cilvēka individuālajā attīstībā. Audos nemitīgi samazinās ūdens daudzums – jaundzimušajam ūdens ir 74% ķermeņa masas, pieaugušam cilvēkam – 60%, bet vecumā ūdens daudzums samazinās vēl vairāk un āda zaudē svaigumu, kļūst sausa un ļengana. Sejas un kakla ādā izveidojas grumbas, sevišķi uz pieres, ap acīm un muti.

Estētiskā medicīna piedāvā dažādas metodes, kas ļauj vizuāli uzlabot ādas izskatu. Lai atjaunotu jauneklīgu un svaigu izskatu, tiek izmantota ādas pildviela – filleri -, kas turklāt papildus stimulē arī dabisku ādas atjaunošanos. Šobrīd pastāv vairāk nekā 250 filleru veidu (mikroimplantu), kas iedalās sintētiskajos, biosintētiskajos un bioloģiskajos filleros. Sintētiskie filleri šodien praktiski netiek pielietoti iespējamo negatīvo ietekmju dēļ, bet zinātniskie pētījumi sniedz jaunākus un drošākus risinājumus. Vieni no pazīstamākajiem pašlaik ir:

•    Juvé ādas filleri
•    CPM ādas filleri
•    Radiesse ādas filleri

Ādas filleri tiek injicēti zemādas slānī un tie pilda galvenokārt trīs funkcijas. Tās ir: sīko krunciņu izlīdzināšana, grumbu izīdzināšana un ādas apjoma atjaunošana. Pastāv arī tādi filleri, kas vienlaicīgi aizkavē arī jaunu grumbiņu veidošanos. Piemēram, ādas pildviela jeb filleris Radiesse tiek uzskatīts par efektīvu, jo ne vien izlīdzina esošās grumbiņas, bet arī stimulē jauna kolagēna veidošanos un ādas pašatjaunošanos.

Filleru izmaksas atšķiras gan no to veida, gan izvēlētās klīnikas, gan no injicējamā daudzuma. Vizuāli izteikts rezultāts visbiežāk tiek sansiegfts, injicējot filleri mutes kaktiņu, zoda, kā arī nazolabiālajā (rieva starp muti un vaigu) rajonā. Tāpat ādas pildviela jeb filleris tiek izmantota arī kakla un roku ādas vizuālā izskata uzlabošanai. Pirms šādu estētiskās medicīnas procedūru veikšanas tiek veikta konsultācija pie speciālista, kuras laikā tiek noteikts sasniedzamais rezultāts.

Ādas filleri palīdz samazināt novecošanās pazīmes no viena līdz pat pieciem gadiem. Pilna grumbiņu korekcija, lietojot ādas fillerus, dod iespēju kontrolēt to, kādu pirmo iespaidu persona par sevi atstās un palīdz katram rūpēties par to, lai apkārtējie redzētu viņu vislabākajā gaismā.

Dermatologs

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti