Frederique Constant pulksteņi lauž stereotipus

Stils un Mode | 2015-09-17 17:55:43 | Alberts | Komentāri ()

 Frederique Constant pulksteniKļūstot vecākiem un iemantojot augstāku stāvokli sabiedrībā, likumsakarīgi arī rūpīgāk izvēlamies mantas – apģērbu, apavus, rotas un pulksteņus. Un pēc sūrā darbā pavadītiem gadiem ir pilnīgi pamatotas augstas prasības pret lietu kvalitāti.

Arī es gadu gaitā lietām sāku pievērst lielāku nozīmi. Šobrīd manu skatienu saista Šveices pilsētā Ženēvā ražotie Frederique Constant pulksteņi. Būdami klasiski un ieturēti, tie tomēr izceļas visu līdz šim redzēto ekskluzīvo pulksteņu vidū.

Frederique Constant pulksteņi sagriež pasauli kājām gaisā

Daļai Frederique Constant pulksteņu ir kopīga iezīme – to cipari ir sagriezušies dažādos leņķos. Te trijnieks raugās uz ciparnīcas centru, te astoņnieks ieņēmis pavisam savādu pozīciju. Bet kurš teicis, ka pareizi ir tā, kā ierasts?

Šie pulksteņi radīti, lai lauztu stereotipus. Pēc formas klasisks pulkstenis ar neparastu ciparu izvietojumu ir gluži kā radīts nopietnam cilvēkam, kam ikdienā jāmeklē inovatīvi risinājumi. Ikreiz, kad pulksteņa īpašnieks ielūkosies laikrādī, viņš atcerēsies, ka vislabākā ideja ir pati neordinārākā.

Tiem, kuri šādai ciparu spēlei vēl nav sadūšojušies, ir iespēja atrast „piezemētāku” šī zīmola mākslas darbu, kurā cipariem paredzētajās vietās ir ierastās svītriņas vai punktiņi.

Frederique Constant piedāvā gan sieviešu, gan vīriešu rokaspulksteņus. Katram ir iespēja atrast sev piemērotu izstrādājumu – ar ādas vai metāla aproci, tērauda vai zelta korpusu un pat rotātu ar briljantiem.

Frederique Constant cienītāju skaits pieaug

Sākotnēji Frederique Constant bija neliels ģimenes uzņēmums. 1988. gadā to izveidoja holandiešu uzņēmējs kopā ar savu sievu. Mūsdienās Frederique Constant daļēji pieder arī Šveices pulksteņu ražošanas uzņēmumam Alpina Watches un ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem pulksteņu zīmoliem pasaulē.

2011. gads uzņēmumam bija zīmīgs ar strauju pārdošanas rādītāju augšupeju. Togad tika pārdoti aptuveni 120 000 pulksteņu vairāk nekā 100 pasaules valstu. Taču katru gadu pieprasījums pēc Frederique Constant izstrādājumiem pieaug.

Ņemot vērā, ka Frederique Constant pulksteņi pieder pie luksusa klases, to cenas nevarētu dēvēt par pārmērīgi augstām. Turklāt internetā šos pulksteņus iespējams iegādāties ar ievērojamām atlaidēm. 

Telefons neaizstās pulksteni!

Ir dzirdēti apgalvojumi, ka modernā laikmeta ietekmē no mūsu dzīvēm pazudīšot daudz lietu, jo tehnoloģisko iespēju dēļ pēc tām vairāk nebūšot vajadzības. Daudzkārt izskanējis, ka nākotnē cilvēki vairs nelasīšot avīzes, jo tās aizstās ziņu portāli, un nenēsāšot rokaspulksteņus, jo katram taču līdzi būs mobilais telefons. Tomēr tās visas ir muļķības!

Vismaz man nekas neaizstās rīta preses lasīšanu pie brokastu galda. Un, protams, izsmalcinātam Frederique Constant pulkstenim uz manas rokas vieta būs rezervēta vienmēr.

Alberts

Raksta autors

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti