Iebūvējamie skapji – populāri un moderni

Mājai | 2017-08-22 13:00:22 | Elīna Ciunele ♪ | Komentāri ()

Skapis ir neatņemama ikviena mājokļa sastāvdaļa. Kā rāda pieprasījums, mūsdienās vieni no populārākajiem skapjiem ir tieši iebūvējamie skapji (arī skapji ar plauktiem). Tie ne tikai lieliski iederas ikvienā interjerā, bet ir arī praktiski noderīgi, jo tos iespējams iebūvēt teju ikvienā istabas stūrī, un tie neaizņem tik daudz vietas, kā to dara brīvi stāvošie skapji. Tādā veidā ir iespējams ietaupīt istabā vietu, lai varētu ievietot tajā vēl kādu citu mēbeli.Vai man vajadzētu izvēlēties iebūvējamo skapi?

Iebūvējamie skapji ne tikai lieliski izskatās un iederas ikvienā istabā, bet ir arī praktiski noderīgi, jo tie ir gana ietilpīgi. Viena no priekšrocībām, ko sniedz iebūvējamais skapis – to iespējams iebūvēt jebkurā istabas vietā, ailē un pie ikvienas sienas. 

Iebūvējamie skapji ir pieejami dažādos izmēros, tāpēc neatkarīgi no tā, cik daudz brīvas vietas ir tavā istabā, tu noteikti varēsi atrast piemērotāko variantu tieši savai istabai, lai tajā varētu atrast vietu iebūvējamam skapim.

Iebūvējamā skapja materiāls

Izvēloties iebūvējamo skapi noteikti ir vērts pievērst uzmanību arī tam no kāda materiāla tas ir veidots. Šobrīd tie ir pieejami no dažādiem materiāliem, paši populārākie ir koka, finiera, metāla un pat stikla iebūvējamie skapji. 

Materiāla izvēle ir atkarīga no tevis paša, izejot no tā, kāda materiāla skapi vēlies redzēt savā istabā. Protams, ja iegādāsies iebūvējamo skapi, kas veidots no stikla, jāņem vēra, ka tā kopšana būs sarežģītāka nekā tad, ja iegādāsies klasisku koka vai metāla skapi. 

Tāpēc ļoti būtiski pirms tā iegādes saprast, kurš materiāls varētu būt piemērotāks tieši tavai istabai.

 

Bīdāmās durvis

Ja iegādāsies iebūvējamo skapi, tad jāņem vērā, ka tie ir aprīkoti ar bīdāmajām durvīm. Tas jau atkal nozīmē to, ka šādā veidā ir iespējams ietaupīt vietu istabā, jo bīdāmās durvis neaizņem daudz vietas. 

Bieži vien, dodoties ciemos pie draugiem, mēs nemaz neievērojam, ka viņu istabā ir skapis, jo iebūvējamie skapji ir gana gaumīgi un neitrāli, tāpēc ir sajūta, ka istabā skapis nemaz neatrodas. Bet īstenībā aiz skapja durvīm slēpjas gan dažādi apģērbi, gan arī citas lietas, kuras istabā nav vēlmes turēt. Viss, protams, ir atkarīgs no konkrētā skapja modeļa un tā ietilpības. 

Iebūvējamā skapja priekšrocība ir tāda, ka pats vari kombinēt dažādas lietas tajā, piemēram, ievietojot tajā pakaramo stangu, dažādas atvilktnes un pat grozu kastes.

 

Labā ziņa ir arī tāda, ka iebūvējamos skapjus ir iespējams novietot jebkurā telpā, kas nozīmē, ka tev nav nepieciešams aprobežoties tikai ar guļamistabas telpu. Šādus skapjus ir gana ērti iebūvēt gan gaitenī, gan arī dzīvojamā istabā, izejot no tā, kādu skapi vēlies redzēt konkrētajā telpā!

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti