Kad pērku to, ko vēlos

Mājai | 2017-08-31 08:29:44 | Elīna Ciunele ♪ | Komentāri ()

Pie veikalu kasēm ir izkārtoti dažādi produkti – sīkumi, saldumi un nieciņi. Tie domāti impulsīviem pirkumiem, kad stāvam rindā pie kases un impulsīvi iegādājamies kādu lietu, ko mums patiesībā nemaz nevajag, tomēr garlaicības vai kāda cita iemesla pēc mēdzam nopirkt. 

Ledusskapis nav impulsīvs pirkums. Tas ir lēmums, ko pieņemam ļoti rūpīgi. Nu vismaz ļoti rūpīgi izsveram šādu pirkumu. Un galu galā – šādu preci pērkam tikai tad, kad tā ir patiešām nepieciešama, nevis garlaicības mākti. Turklāt, dodoties uz veikalu, lai noskatītu atbilstošo sadzīves tehnikas preci, mēdzam jau skaidri zināt, kas mums nepieciešams, ko vēlamies un kādas ir mūsu prasības.


Ledusskapja iegāde interneta veikalā no https://220.lv/lv/tv-un-sadzives-tehnika/ledusskapji-un-saldetavas/ledusskapji ir ļoti populāra izvēle mūsdienās, jo pirmkārt, tas ir lielisks veids, kā iegūt informāciju par to, kas patiešām mums ir nepieciešams. Preču apraksti ir ļoti plaši, lai saprastu, ko kurš ražotājs piedāvā, kādas ir funkcijas, iespējas un galu galā, arī cenu loks, ko varam atļauties no tā, ko vēlamies iegādāties. 

Otrkārt – nav nepieciešams neskaitāmas stundas pavadīt staigājot pa veikaliem, klausoties konsultantos un domājot – kurš tad īsti stāsta kā ir un kurš vienkārši vēlas pārdot sava veikala preci. Iepērkoties internetā ir iespēja izlemt patstāvīgi – ko īsti vēlamies iegādāties. Turklāt, ņemot vērā, ka informācija ir pieejama plaša, varam veikt patstāvīgu un labi informētu lēmumu par to, ko iegādāties.


Pirms sākam lūkoties, saprotam dažas lietas – viens, cik lielu ledusskapi mums vajag un cik lielu ledusskapi iespējams ievietot virtuvē. Nepieciešams izmērīt virtuvi un savu veco ledusskapi, Arī no ietilpības viedokļa – cik ģimenē ir cilvēku, cik lielas ietilpības ierīce būs atbilstoša (ne pārāk liela, ne pārāk maza). Otrais – ir vērts paskatīties arī elektroenerģiju taupošu ierīci (klases A, B vai C ledusskapi). 

Trešais – papildus funkcijas ledusskapim, kādas vēlamies, lai tas veic. Ja arī par trešo punktu neesam pārliecināti – tam domāts internets. Varam ielūkoties dažādu modeļu un ražotāju piedāvājumos un iespējās – kādas kuram ir funkcijas, kuras mums patiešām nepieciešamas un kuras izmantosim, ne vienkārši ierīcei būs, bet kuras nekad nebūs nepieciešamas.

Bez ledusskapja virtuvē nu nekādi neiztikt, tas ir skaidrs. Tomēr, nonākot pie lēmuma – kādu iegādāties – nāksies nedaudz palauzīt galvu. Turklāt, arī maciņa biezums ir tikai tāds, kā ir un atļauties varam tikai to, ko varam. Tāpēc, lai nesanāktu iegādāties ko nevajadzīgu, lieku vai nekvalitatīvu – iepērkamies pārdomāti un gudri! 

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti