Rīgas Satiksme - Sabiedriskais transports un vadītāji

Cilvēks un Sabiedrība | 2015-05-29 10:04:05 | Leonards Kīns | Komentāri ()

Pēdējā laikā esmu saskāries ar gadījumiem, kad sabiedriskajā transportā jūtos kā malkas pagale, jo vadītājiem ir pilnīgi vienaldzīga attieksme pret saviem pasažieriem - klientiem, kuriem būtu jāatgriežas un kas tomēr uzņēmumu "baro".

Vairākas reizes esmu gājis pie transportlīdzekļa vadītāja un jautājis, kas ir par lietu, kāpēc tik pavirša braukšana, strauja bremzēšana bez iemesla, strauja kustības uzsākšana, agresīva braukšana, nelaipna attieksme pret pasažieriem (uzbļaujot - "paņemiet biļeti", nevis izskaidrojot, kādu praksi piekopj "savā" valstībā uz riteņiem, jo viens ļauj pasažieriem pašiem paņemt izdrukāto biļeti, otrs aizrāda, ka pats tikai drīkst iedot..) vai vienkārši nesaprot, kā ir jābrauc ar attiecīgo kategoriju (pašam ir visas).

Visādi gadījumi krājās. Līdz brīdim.. Tagad to visu par katru transporta vadītāju vai pašu transportu izsaki atsauksmju lapā www.rigas-satiksme.com, lai citiem un pašam pēc tr. līdz. numura uzreiz būtu skaidrs, kādā "buldozerā" esi iekāpis. Cerams, ka spēsim viens otram palīdzēt un izskaust bezjūtīgos pūķus no šīs bedres, lai mēs saņemtu vismaz to, par ko maksājam dārgo biļeti.

www.rigas-satiksme.com

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti