Sludinājumu serveris SS – ko tas piedāvā?

Bizness un Finanses | 2017-03-23 17:22:24 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Sludinājumu portāls SS pavisam noteikti ir pieprasītākais sludinājumu portāls Latvijā, jo tam vairākus gadus ir bijusi monopola situācija tirgū. Konkurences akūtais trūkums ir ļāvis es-es apstāties attīstībā, jo  vairāku gadu garumā nav veicis nevienu saviem lietotājiem piemērotu izmaiņu, kas ļautu portāla lietotājiem to lietot ērtāk, vienkāršāk un efektīvāk. Sludinājumu serveris SS nedomā par attīstību un  ilgtermiņa pozīciju noturēšanu, jo paļaujas uz savu pastāvīgo lietotāju konsekvenci un lojalitāti.    

Taču pēdējā laikā ss.lv vārds izskanējis samērā negatīvi,  saistībā ar cenu celšanu par sludinājumiem, kas radījusi neapmierinātību un neizpratni. Patiešām, daļai no sludinājumu sadaļām maksa par ievietošanu ir arī samazinājusies, kā to akcentē sludinājumu portāla vadība,  taču lielā daļā gadījumu tā ir pieaugusi.

 Īpaši tas attiecināms uz  nekustamo īpašumu segmentu, jo sludinājumu maksa šajā kategorijā ir pielīdzināta preces vērtībai. Tātad, pieaugot nekustamā īpašuma cenai, maksa par sludinājuma ievietošanu mainās būtiski. Piemēram, par 45000 Eur vērtu dzīvokli pašlaik jāmaksā jau 3.50 eur , iepriekšējo 1.47 eur vietā.

Vai SS izdzīvos konkurences apstākļos

Mudinot sludinājumu serveri attīstīties, ir radīts jauns un spēcīgs tirgus spēlētājs – sludinājumu portāls dalder.lv. Tā lietotāji saņems vairākas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, lietojot šo portālu tiks iegūta vēl nebijusi pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem. Otrkārt,  Dalder funkcionalitāte un uzbūve ir radīta, lai tā lietotājiem būtu maksimāli ērti un funkcionāli to lietot.

Dalder.lv sludinājumu portāla priekšrocības:

  • SS nepiedāvā lokalizētus sludinājumus. Dalder atrast sev nepieciešamo būs vienkāršāk, jo  katrai pilsētai var būt savs sludinājumu “dēlis”;
  • Sludinājumu izvietošana būs bezmaksas!
  • Tiešā komunikācija ar pārdevēju, kas pašlaik sludinājumu servera portālā ir arhaiskā līmenī
  • Reģistrēta lietotāja profils, kas varēs kalpot arī kā mājaslapa;
  • Unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma.  

SS nerūpējas par saviem lietotājiem

Gan sludinājumu ievietošanas cenu pacelšana, gan sūdzību skaits par portālu apliecina to, ka tā īpašniekiem svarīgākais ir tikai peļņa. Kā apliecinājums tam, ko par ss domā lietotāji ir sūdzību skaits, kas pēdējā laikā saņemts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC). 2016. gada pirmajā pusē arī saņemtas ievērojams skaits sūdzību, kas būtiski palielinājies otrajā pusgadā. Varāk kā 40 klienti sūdzējušies par dažādām problēmām saistībā ar ss.lv pakalpojumu izmantošanu, piemēram, par sludinājumu dzēšanu, neatgriežot naudu, neatbildēšanu, depozīta neatgriešanu. 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti