Ziemas riepas vieglajiem automobiļiem

Auto un Moto | 2013-11-04 15:19:17 | Linda Zelmere | Komentāri ()

Vieglais automobilis lielai daļai Latvijas iedzīvotāju ir neaizstājams ikdienas pārvietošanās līdzeklis. Taču par to īpašniekam ir arī jārūpējas un jāuztur tehniskajā kartībā, lai bez starpgadījumiem nokļūtu tur, kur vajadzīgs.

 

Diez vai kāds apstrīdēs, ka riepas ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas atbild par automašīnas drošu vadību, īpaši ziemas sezonā. Kā jau loģiski tas noprotams, tas tādēļ, ka automašīnas riepas ir vienīgā mašīnas daļa, kas saskaras ar ceļa virsmu. Ziemā autoceļi tipiski Latvijas klimatiskajiem apstākļiem mēdz būt sniegoti, slideni un apledojuši. Tādēļ vēl jo vairāk jāpiedomā pie atbilstošām ziemas riepām, un pareiza to izvēle garantē drošu pārvietošanos ar vieglo automašīnu. Ja vieglajai automašīnai ir atbilstošas un sezonai piemērotas riepas, sliktu laika apstākļu autovadītājam nebūs.

 

Vienā no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā – 220.lv – pieejams nudien bagātīgs un daudzveidīgs ziemas riepu piedāvājums. Tur atrodami neskaitāmi ražotāji, zīmoli, izmēri un ražošanas tehnoloģijas. Katrs var izvēlēties savai gaumei, atvēlētajam finansējumam un automašīnas tehniskajai uzbūvei piemērotas riepas. Interneta veikalā 220.lv klienti – vieglo automašīnu īpašnieki – īpašu uzmanību un uzticību veltījuši arī pasaulē vadošo ziemas riepu ražotāju produkcijai, piemēram, Falken, Continenntal, Reifen un General.

 

 

Vērts uzsvērt Falken ziemas riepu kvalitāti un popularitāti. Šī zīmola riepas ir labākā izvēle tiem, kuriem patīk ātrums, jo Falken pamatdarbības virziens ir augsta ātruma sporta riepu ražošana, tām ir lieliski raksturlielumi un vadāmība dažādos laika apstākļos. Šobrīd produkcijas klāsts iekļauj sevī riepas salīdzinoši lētajiem sedaniem, luksa klases automobiļiem, visu riteņu piedziņas vieglajiem automobiļiem pilsētas braucieniem un bezceļa auto. Pateicoties izcilajiem raksturlielumiem un nevainojamajam dizainam Falken ziemas riepas ir iekarojušas lielu autoritāti interneta veikala 220.lv pastāvīgo klientu vidū. Turklāt kompānijas dizaineri un inženieri nemitīgi strādā pie tā, lai Falken zīmola riepas izceltos ar tādiem augstiem rādītājiem kā maksimāla noturība bremzējot un veicot pagriezienus lielos ātrumos, ātra un precīza reakcija, pagriežot stūri, drošība uz slapjām un slidenām virsmām, zems trokšņa līmenis un kustības laidenums. Katra, no konveijera nonākusī riepa, iziet kvalitātes kontroli, kurā tiek izmantotas modernas elektroniskās sistēmas, kas garantē Falken riepu drošību.

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti