Ziemassvētku dāvanas bērniem

Veikali un Iepirkšanās | 2013-12-09 11:22:16 | Linda Zelmere | Komentāri ()

Vislielākie Ziemassvētku fanāti noteikti ir bērni, jo tie taču ir svētki, kad mājās viesojas bārdainais, apaļais onkulis ar lielo dāvanu maisu. To, kas ir patiesais Ziemassvētku vecītis, bērni uzzina pēc gadiem, taču, līdz tam vajag būt izdomu bagātiem, lai varētu pienācīgi pārsteigt mazos rakarus ar dāvanām, kas ātri neapnīk un pēc pāris nedēļām nemētājas istabas stūrī. Ziemassvētku dāvanas bērniem ir jāizvēlas atbilstoši viņu interesēm, savādāk galarezultātā būs situācija, ka nauda ir izsviesta vējā, jo bērnam uzdāvinātā lieta absolūti neinteresē un tā vietā, lai spēlētos ar tikko uzdāvināto robotu, bērns lasa grāmatu.
Jo vairāk, jo labāk.

Gandrīz visi bērni piedzīvo lielummānijas periodu, kad jo vairāk un lielākas dāvanas tiek dāvinātas, jo labāk. Protams, ka vecākiem patīk iepriecināt savas atvases, taču šis būtu pirmais veids, taču bērnus nevajag izlutināt. Labāk dāvināt dažas un noderīgas dāvanas, nekā daudz un visu pēc kārtas, jo plašajā klāstā bērns nezinās no kura gala sākt spēlēties, turklāt radīsies iespaids, ka bērns var saņemt visu ko vēlas. Pie noderīgām dāvanām varētu nosaukt dažādus Lego konstruktorus, grāmatas, sporta inventāru un arī apģērbu.
Lietderīgums.

Vislabākās dāvanas bērniem noteikti ir tādas, kuras lieti noder bērna attīstībā un augšanā. Mazuļa vecumā dāvanām nav tik svarīga nozīmē kā jau vecākiem bērniem, taču tas nenozīmē, ka nav vajadzība iepriecināt savu mazuli ar kādu rotaļlietu, kas noder attīstībā un raisa interesi par apkārt notiekošo. Vecumā, kad bērns ir iemācījies lasīt, noteikti var dāvināt grāmatas – gan dažādus pasaku un stāstu krājumus, gan enciklopēdijas, kas domātas bērniem, tādējādi raisot interesi bērnā par dažādiem procesiem dabā un tajā, kā tiek izgudrots un veidots viss tas, kas ir mums apkārt.
Lutināšana.

Protams, ka nevajag aizmirst arī paša bērna vēlmes, kad runa ir par Ziemassvētku dāvanām. Ja redzat, ka bērns ļoti vēlas kādu televīzija reklamētu lelli vai rotaļu automašīnu, nevajag to viņam liegt, taču jau no mazotnes bērnam ir jāstāsta un jāmāca par lietu vērtību un par to, ka mammai un tētim nauda neaug kokos.

 

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti