Apģērbu tīrīšanas pakalpojumi Ņujorkā

Stils un Mode | 2018-12-06 15:05:27 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Latvijas klimatiskajos apstākļos, taču vēl jo vairāk ekonomiskajos, bieži vien dzirdams, kā sūdzamies par savas dzīves apstākļiem un to, kā vēlētos nokļūt kaut kur Rietumos vai sapņu zemē Amerikā… Bet vai šajā brīdī padomājam par tik vienkāršu lietu, kā apģērbu tīrīšanu un mazgāšanu? Jo patiesībā tik vienkārša lieta Latvijā ir daudz attīstītākā kā Amerikas lielākajā pilsētā Ņujorkā.

Apģērbu tīrīšana Ņujorkā

Apģērbu tīrīšanas pakalpojumi jeb veļas mazgātavas Ņujorkā ir ikoniskas. Cilvēki, kas pāris gadus nodzīvo dzīvoklī bez veļas mašīnas, ir neizsakāmi laimīgi sākt dzīvot mājā, kur pieejama apģērbu tīrīšana. Kāds pusis, kas tikko pārvācās uz māju, kur veļas mašīna bija pagrabstāvā (pat ne viņa dzīvoklī), teica: “ Es uzskatu, ka tā ir greznība. Tomēr lielākā daļa pieejamo īres dzīvokļu pilsētā nav aprīkoti ar veļas mašīnām un žāvētājiem, tāpēc bieži pavadītais mazgātavas mazgāšana ir regulāra dzīves daļa no ņurojkiešu ikdienas.”

Ko darīt, kamēr veļa mazgājas veļas mazgātuvē?

Īsteniem ņujorkiešiem ir savi ieteikumi. Nekas nav vairāk kaitinošas nekā cilvēki, kas nonāk šaurā veļas mazgāšanas mašīnā, stāv mašīnu priekšā un bloķē ceļu visiem pārējiem. Ja jūs dzīvojat netālu no veļas mazgātavas, ieteicams mazgāšanas laikā iet projām. Vai var pasēdēt blakus kafejnīcā, vai palasīt avīzi. Ņujorkiešiem ļoti kaitina cilvēki, kas nenāk pakaļ savām drēbēm, kad tās ir izmazgājušās. Daži cilvēki atstāj savu veļu mašīnās, pilnībā ignorējot faktu, ka citi gaida, lai izmantotu apģērbu tīrīšanu. Ir gadījumi, kad veļa tiek izmest atkritumos, tāpēc vienmēr jāskatās taimerī.

Precīza laika plānošana un mūsdienīgs serviss

Ņujorkieši pie veļas mazgātavās kļūst ārkārtīgi “mīļi”, jo vēlas ātrāk tikt pie veļas mazgāšanas un negaidīt garās rindās. Darba dienas rītos un agrā pēcpusdienās parasti ir mazāk cilvēku, tāpēc tas ir ļoti labs laiks, lai izvairītos no pūļiem.  Veļas mazgātavas ir tā attīstījušās, ka gadījumā, ja jāstrādā  60 un vairāk stundas nedēļā, kā arī nav jums nav pieejas veļas mazgājamai mašīnai  vai žāvētājam dzīvojamā mājā, var izmantot īpašu pakalpojumu, ko piedāvā atjautīgākie apģērbu tīrītavu īpašnieki. Liela daļa ķīmisko tīrītavu Ņujorkā piedāvā pakalpojumus, kurām var atstāt savu netīro veļu un veļaspulveri pirms darba un pēc tam paņemt to, dodoties mājup. Tāpat tiek piedāvātas akcijas un dažādi pastāvīgo klientu piedāvājumi, lai pēc iespējas vairāk pieradinātu izmantot konkrēto veļas mazgātuvi.

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti