Ātrais kredīts internetā

Bizness un Finanses | 2015-02-28 12:25:03 | Alberts | Komentāri ()

Reģistrējoties tiek izveidots savs profils, un,pirmo reizi reģistrējoties kādā no ātro kredītu mājaslapām, jāveic pirmā iemaksa, tā apstiprinot, ka norādītā bankas konta informācija ir pareiza. Pirmā iemaksa parasti ir ļoti simboliska 0.01 eiro centa vērtībā – tas nepieciešams, lai aizdevējs pārliecinātos, ka uzrādītais bankas konts ir patiess un aizņēmējam ir piekļuve tam.

            Lai nu cik arī vienkārši un ērti nebūtu paņemt kredītu internetā, vienmēr vajag padomāt, vai interneta kredīts tiešām ir absolūti nepieciešams. Protams, gadās nokļūt situācijās, kad notiek neparedzētais un papildus naudas summa patiešām ir nepieciešama, tad sākam domāt par interneta kredītiem. Kredīts internetā visnotaļ ir drošs un nekā sarežģīta tajā nav, tomēr problēmas rodas tad, kad esi aizņēmies neapdomīgi, nelietderīgi, nesaplānojot kā un kad kredītu atdosi. Tāpat – viens no padomiem, kas īpaši attiecināms uz ātrajiem kredītiem internetā - nekad neaizņemties, lai atdotu iepriekšējo kredītu!

            Ātrie kredīti internetā ir pateicīgi arī ar to, ka neprasa norādīt darba vietu un iesniegt dažādas ienākumu izziņas. Jā, vairākas no tām pieprasa ievadīt aptuvenos ikmēneša ienākumus un izvedumus, pirms lemj, aizdot prasīto summu vai ne, tas parādījies pēdējā gada laikā. Tad nu atliek vien godprātīgi ierakstīt cik nopelni un cik iztērē, lai arī ātro kredītu devējs varētu objektīvi aprēķināt – būsi spējīgs paņemto kredītu atmaksāt, vai ne. Nav nepieciešamas arī ķīlas vai galvojumi – pats esi atbildīgs par savu spēju aizņemties un atmaksāt.

            Lai izvēli padarītu vēl vienkāršāku, interneta plašumos tiek piedāvātas dažādas mājaslapas (arī zion.lv), kurs iespējams salīdzināt vairākus ātro kredītu devējus, izvēloties, to, kam visatbilstošākie nosacījumi un prasības, kas izdevīgākais, varbūt ērtāks un vienkāršāks nekā citi, vai gluži vienkārši vairāk iepaticies.

 

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti