Auto-moto skola Presto - skola, kurai var uzticēties!

Auto un Moto | 2016-05-31 12:58:42 | Alberts | Komentāri ()

Autoskola Presto

Kāpēc izvēlēties Presto?

Autoskola Presto atšķiras no citām mācību iestādēm galvenokārt ar attieksmi un ārkārtīgi augsto servisa līmeni. Tā piedāvā ērtākos mācību laikus un ideālu lokāciju - pašā Rīgas centā Lāčplēša ielā 24, Ķengaraga centrā pie tirdzniecības centra “Dole”, kā arī Lielvārdē. Līdz ar to nav jābrauc uz Rīgas centru, lai iegūtu savu vadītāja apliecību.

Otrs lielākais ieguvums ir izcili pasniedzēji, administrācijas darbinieki un instruktori. Instruktoru profesionalitātes līmeni apliecina arī CSDD statistika, kur var redzētu ar pirmo eksāmena reizi nolikušo kursantu koeficientus. Gan teorija, gan praktiskās braukšanas nodarbības tiks izskaidrotas un pasniegtas ārkārtīgi viegli, saprotami un lietderīgi. Tieši tik lietderīgi, lai pēc tam veiksmīgi to varētu izmantot praksē.

Ļoti svarīgs kritērijs, izvēloties mācību iestādes, ir instruktoru un pasniedzēju mainība. Ja instruktors konkrētajā autoskolā strādā pietiekoši ilgi, tas apliecina, ka tiek saņemts adekvāts atalgojums un ir motivācija strādāt perfekti. Tieši šī ir autoskolas Presto priekšrocība, jo katra profesionāļa darbs un ieguldījums tiek attiecīgi novērtēts.

 

Aktīvs darbs digitālajā vidē.

Mūsdienās par uzņēmumu ļoti daudz pastāsta komunikācija digitālajā vidē. http://www.autoskola-presto.com/ ir ļoti ērta mājaslapa, kas piemērota aktīviem, dinamiskiem un perspektīviem cilvēkiem. Papildus pievienotā vērtība ir online mācību tests, blogs ar interesantiem un noderīgiem rakstiem gan mācību procesa  laikā, gan arī pēc tā. Var iepazīties ar atsauksmēm un uzzināt, ko par autoskolu Presto saka tās bijušie un esošie audzēkņi.

Mājaslapa ir ārkārtīgi dinamiska un novatoriska, tāpat kā komunikācija un saziņa sociālajos tīklos. Lojālākie sekotāji tiek arī apbalvoti, saņemot dažādas atlaides. Sociālie tīkli ir ideāls kanāls, lai pavēstītu par jaunumiem un vēl efektīvāk sazinātos. Arī online mācību tests nav tikai vienkāršs mācību materiāls. Tas sniedz iespēju salīdzināt sevi ar citiem kursantiem un mācīties interaktīvāk. Tas arī palīdz sevi motivēt un iegūt plašākas zināšanas.

 

Saņem naudu atpakaļ.

Ja tiek sniegta pamatota sūdzība, papildus 100% drošības garants ir iespēja saņemt ieguldīto naudu atpakaļ. Līdz ar to risks saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu samazinās līdz minimumam. Autoskola Presto ir ideāla mācību iestāde par sevi pārliecinātiem, zināšanas alkstošiem un dinamiskiem cilvēkiem. Pievienojies! 

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti