Baltic Watches – pilna servisa pulksteņu centrs un veikals!

Stils un Mode | 2018-03-21 11:44:41 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Sabiedrību iespējams iedalīt divās lielākās grupās – tajos, kuri rokaspulksteņus uzskata par praktiskiem aksesuāriem, kas noder, lai noskaidrotu pareizu laiku un tajos, kuri laikrāžus uztver kā kaut ko īpašu – tā nav tikai vienkārša lieta, kura aplikta tev ap roku. Tas ir statusa simbols, kvalitatīvs un oriģināls aksesuārs, kas parāda tavu gaumi un personību. Un tiem, kas sevi pieskaita pie otrās grupas, noteikti ir pazīstami Šveices pulksteņi.

Lai atrastu labu Šveices laikrādi, ir jāapmeklē pulksteņu veikals Baltic Watches. Tur iespējams izvēlēties gan no sieviešu, gan vīriešu rokaspulksteņu modeļiem dažādās cenu kategorijās un dizainos.

Kā izvēlēties Šveices pulksteni?

Jāsaprot, kādam mērķim tev šis aksesuārs ir nepieciešams. Vai vēlies parādīt biznesa partneriem un kolēģiem savu izsmalcināto gaumi, apstiprināt savu statusu sabiedrībā, vai arī vienkārši novērtē klasiskas un kvalitatīvas lietas, kas laika gaitā nezaudē savu vērtību? Lai arī kāds būtu tavs mērķis, veikalā Baltic Watches Rīgā, Jāņa ielā 3, tu varēsi atrast tieši tādu pulksteni, kas atbilst tavām prasībām. Turklāt šis nav vienīgais iemesls, kādēļ apmeklēt veikalu.

Kādus pakalpojumus piedāvā Baltic Watches?

Pirmkārt, veikalā iespējams iegādāties pasaulē atzītus un kvalitatīvus Šveices pulksteņus – Rolex, Patek Philippe, Hublot, Audemars Piguet, Breitling u.c., kas iegādāti no to iepriekšējiem īpašniekiem. Katram pulkstenim ir nodrošināta garantija, kā arī ir veikta profesionāla diagnostika, lai pārbaudītu to stāvokli.

Otrkārt, pulksteņu veikals Baltic Watches atpērk Šveices rokaspulksteņus, izsniedzot tūlītēju atlīdzību. To iespējams saņemt, kad veikts profesionāla pulksteņa novērtēšana un aprēķināts atlīdzības apmērs.

Treškārt, Baltic Watches darbojas arī kā pilna servisa pulksteņu centrs, piedāvājot apkalpošanu un remontu, lai novērstu ikvienu defektu, kāds radies tavam laikrādim. Tā var būt tikai barošanas elementu nomaiņa vai par sarežģītu mehānismu darbības korekcija.

Populārākie Šveices rokaspulksteņu zīmoli

Šveice jau daudzus gadus turpina uzvaras gājienu pulksteņu ražošanā, piedāvājot ne tikai inovatīvus, bet arī nemainīgi augstas kvalitātes modeļus, ko novērtē arī pulksteņu veikals Baltic Watches komanda. Laikam ejot, savu popularitāti nav zaudējuši šie īpašie rokaspulksteņu brendi:

  • Rolex – iespējams, viens no populārākajiem pulksteņu zīmoliem pasaulē, kura modeļi pieejami arī Baltic Watches veikalā. Pateicoties augstajai kvalitātei un atpazīstamībai, šos pulksteņus izvēlas cilvēki, kuri skaidri zina, ko vēlas. Tas nav tikai pulkstenis, tas ir kas vairāk.

Omega – arī šis zīmols nes Šveices vārdu pasaulē. Modeļi izceļas ar īpaši eleganto dizainu un nu jau tiek asociēti ar Džeimsa Bonda filmām, kurās tie parādās vairākas reizes un pat tiek pieminēti. 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti