Bezmaksas reklāma ērtākai ikdienai

Veikali un Iepirkšanās | 2019-02-15 11:03:06 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Kuram gan nav apnicis maksāt par bezjēdzīgu reklāmu, kuru neviens neredz. Mēģināt pārdot savas preces ar mājas lapas palīdzību, kas nav gana veiksmīga un pazūd starp citām līdzīga rakstura mājas lapām. Kurš aizvien ir gatavs maksāt dažādiem portāliem, lai tikai uz pāris stundām parādītu savu preci potenciālajiem pircējiem no kuriem neviens to tā pat nenopērk. Jā, šķiet, ka tas kaitina pilnīgi visus uzņēmējus un jebkuru, kas vēlās kaut ko pārdot.

Nu jau reklāma vairs nav zinātne, kas jāpārzina tikai uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem. Tas ir kas tāds, kas nepieciešams pat mājražotājam vai cilvēkam, kurš vēlas pārdot savu veco automašīnu.

Kā lai tiek cauri viesiem tiem bezjēdzīgo paziņojumu līkločiem un atrod tieši to preci, kas vajadzīga? Tas šķiet vairāk kā neiespējami. Brīžiem šķiet, ka mums tiek piedāvāta visa informācija tikai ne tā ko meklējam. Tas jāņem vērā arī uzņēmējiem. Ja nepareizi veidota, tad reklāma parādīsies visiem, tikai ne tiem, kam tā patiešām interesē.

Tirgū nesen ienācis kāds risinājums, kura ietvaros bezmaksas reklāma ir realitāte. Izklausās neticami, tomēr tā tas ir. Dalder.lv, parādījies pie apvāršņa pavisam klusi un nu jau sāk iekarot lietotāju sirdis. Tas ir kā sociālais portāls, tomēr koncentrējas uz pirkšanu un pārdošanu. Lapā iebūvētie filtri un dažādās meklēšanas iespējas ir tik efektīvas, ka maksas reklāma pat vairs nešķiet nepieciešama. Cilvēks, kas ienācis saņem tieši to, ko vēlējies. Aizvien ir iespēja apskatīt visas preces un atrast ko jaunu un neredzētu, tomēr meklējot ko ļoti konkrētu fonā vairs neizleks nelūgtas maksas reklāmas.

Uzņēmumiem aizvien pieejamas papildiespējas, kas ļauj preci pacelt augstāk, izcelt vai pielikt dažādas nozīmītes, kas ļauj pircējam saprast, ka prece ir uz vietas vai var tikt piegādāta tuvāko 24 stundu laikā. Tā ir lieliska iespēja par nelielu naudas summu ilgāk saglabāt preci redzamu un vieglāk atrodamu, tomēr arī pārējiem nav jābēdājas, jo preces nekur nepazūd. Ievietošanas termiņš ilgst līdz pat 12 mēnešiem, kas nozīmē, ka informācija nebūs katru nedēļu jāatjauno.

Ja meklē jaunas iespējas, noteikti ieskaties dalder.lv. Tur jau ir sapulcējušies dažādu nozaru pārstāvji, kas jau novērtējuši portāla iespējas un nolēmuši tur palikt. Šī noteikti ir vieta, kur cilvēks var satikt sev vajadzīgo un bez liekas piepūles iegādāties lietas, kas agrāk būtu aizņēmušas ilgu ceļojumu pa interneta dzīlēm.

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti