Breguet zīmola rokaspulksteņi – viens no top 10 zīmoliem pasaulē

Stils un Mode | 2018-07-25 10:29:18 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Rokaspulkstenis. Ar ko tev asociējas šis vārds? Vai tas ir vienkāršs aksesuārs, kuru izmantojam ikdienā praktiskiem nolūkiem, proti, lai ātri uzzinātu, kāds ir pareizs laiks? Bet, iespējams, tu piederi pie tiem cilvēkiem, kas novērtē ekskluzīvus un dārgus rokaspulksteņus, kuru zīmoli pazīstami visā pasaulē un tie lepojas ar bagātīgu, vairākus simtus gadu ilgu vēsturi. Viens no luksusa klases brendiem, par kuru vērts uzzināt vairāk, ir Breguet.

Šis nav tas zīmols, kurš maksā slavenībām un citiem labi zināmiem cilvēkiem, lai tie nēsātu viņu laikrāžus. Cilvēki izvēlas Breguet, jo novērtē to augsto vērtību un atbilstību luksusa klasei. Šī brenda pulksteņus nēsājušas tādas personības kā Marija Antuanete, Napoleons Bonaperts, Vinstons Čērčils un pat Vladimirs Putins. Nav divu rokaspulksteņu, kas būtu identiski, jo katra modeļa radīšanā ir ieguldīts roku darbs.

Šis brends var lepoties ar garu izgudrojumu un cienījamu atbalstītāju sarakstu visas pastāvēšanas laikā. Pašā saraksta sākumā noteikti jāpiemin Abrahams Luiss Bregets (Abraham-Luis Breguet) un viņa izgudrojumi.

Breguet zīmola rokaspulksteņi plašā klāstā ir apskatāmi Eiropā lielākajā luksusa pulksteņu un juvelierizstrādājumu katalogā Chrono.lv. Šajā ekskluzīvajā preču katalogā, kurš var lepoties ar 10 gadu pieredzi klientu apmierinātībā, iespējams ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties pasaulē labāko zīmolu pulksteņus un juvelierizstrādājumus. Atrodi sev vēlamo modeli, pasūti to tiešsaistē, zvanot pa tālruni 27711177 vai klātienē Rīgā, Kalēju ielā 23. Ikviena prece ir oriģināla un tiek piegādāta ar autentiskuma sertifikātiem un ražotāja garantiju.

Breguet zīmola vēsture

Iepriekš pieminētais Abrahams Luiss Bregets ir šī zīmola radītājs, kurš lielāko savas dzīves daļu veltījis tieši pulksteņu darināšanai. Taču papildus tam, viņu aizrāva arī laikrāžu iekšējo mehānismu darbības princips, kā rezultātā Bregets var lepoties arī ar dažādiem izgudrojumiem, kas palīdz uzlabot pulksteņa mehānisma darbību. Viņa radītā luksusa pulksteņu darbnīca bija viena no vecākajām visā pasaulē. Breguet zīmola laikrāžus 19. un 20. gadsimtā visvairāk bija iecienījuši diplomāti, militārās, zinātnes un finanšu jomas elites pārstāvji.

Kas padara šī brenda pulksteņus tik pievilcīgus?

Papildus ievērojamai vēsturei un attīstībai, Breguet zīmols joprojām turpina iet tālāk savā attīstībā un aizraujas ar dažādām inovācijām. Nav šaubu, ka šis brends ir atstājis ievērojamas pēdas pulksteņu ražošanas vēsturē. Ienāc Chrono.lv un palūko, cits unikāli un eleganti ir šī zīmola modeļi sievietēm un vīriešiem!

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti