Fizioterapeits Rīgā man palīdzēja atbrīvoties no muskuļu sāpēm

Veselība | 2018-02-20 13:57:54 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Savā darba vietā esmu pavadījusi vairākus gadus. Man tā patiesi patīk – ne tikai tādēļ, ka apkārt ir lieliski kolēģi, bet arī tādēļ, ka varu izpausties radoši, iepriecinot citus cilvēkus. Vienīgais trūkums, kuru varu minēt ne tikai es, bet arī citi līdzīga darba veicēji, ir ilgās stundas, kas jāpavada, sēžot pie datora. Kā zināms, mūsdienās daudzi cilvēki sastopas ar problēmām, kuras rada darbs ar datoru – muskuļu sāpes, kuras jūtamas mugurā, kaklā un rokās. Lai ko darītu lietas labā, nolēmu veikt izpēti, lai noskaidrotu, kurš fizioterapeits Rīgā man varētu palīdzēt, jo zināju, ka muguras masāža varētu mazināt sāpes un saspringumu.

Par spīti tam, ka mūsdienās dažādu speciālistu piedāvājums ir visai plašs, nav viegli atrast tādu fizioterapeitu, kurš ne tikai rastu individuālu pieeju tavai problēmai, bet arī spētu to atrisināt. Pēc pamatīgas izpētes un vairāku variantu izskatīšanas, es nonācu Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikas mājas lapā, kur atradu tieši to, ko meklēju – fizioterapeitu ar vairāku gadu pieredzi. Šis fizioterapeits Rīgā piedāvā dažādus pakalpojumus:

  • Muguras masāža, kā arī krūšu kurvja, roku, muguras, krūšu kurvja, apkakles zonas, kāju, galvas, vispārējo, skulpturējošā, aromterapijas, lomi-lomi un ārstnieciskā masāža;
  • Medicīnisko teipošanu – kinezioloģisko un dinamisko;
  • Slinga terapiju – no 45 līdz 90 minūtēm.

Kad par savu problēmu ieminējos draudzenēm, izrādījās, ka arī viņām Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikas fizioterapeits Rīgā, Firsa Sadovņikova ielā 20, ir labi zināms. Viena no draudzenēm uzsvēra, ka īpaši uzrunājis mājas lapā sniegtais, detalizētais izklāsts, kā norit ārstniecības process. Vispirms nepieciešams pieteikties vizītei, ko var izdarīt turpat, klīnikas mājas lapā Dermatologs.com, kā arī pa tālruni 28699111, kur varēsi noskaidrot, kad fizioterapeits var tevi pieņemt. Kad tas izdarīts, norunātajā datumā un laikā dodies uz vizīti, kurā notiek tava vispārējā fiziskā funkcionālā stāvokļa apsekošana un konsultācija. Būtībā, vispirms tiek noskaidrots, kādas ir tavas sūdzības, veselības stāvoklis, aktivitātes u.c. nepieciešamā informācija.

Turpinājumā šis fizioterapeits izveido tieši tev atbilstošu, personalizētu ārstēšanās kursu. Iespējams, tev būs nepieciešama terapeitiska muguras masāža, teipošana, vai kāds cits no iepriekš minētajiem pakalpojumiem, atkarībā no diagnozes.

Un, visbeidzot, lai redzētu, kāds ir progress un, vai nepieciešamas kādas izmaiņas/papildinājumi, piemēram, atkārtota muguras masāža, vajadzīga vēl viena vizīte, kur pēc ārstēšanās kursa beigām tev tiks izveidota individuālā programma veselības uzturēšanai ar, piemēram, atbilstošiem vingrojumiem u.c. ieteikumiem. Protams, atkarībā no tavas individuālās situācijas, ārstēšanās posmi var mainīties.

Salīdzinot ar citu speciālistu cenrāžiem, secināju, ka šis fizioterapeits pacientus pieņem par visai pievilcīgām cenām, kas man personīgi ir ļoti svarīgi. Pirmā konsultācija pusstundas garumā izmaksā, sākot tikai no 18 eiro. Protams, ja nepieciešams izstrādāt individuālu vingrojumu plānu, veikt apskati, diagnostiku un manuālo terapiju, šī summa var palielināties. Svarīgi ir tas, ka pakalpojumus var izmantot arī bērni, kuriem tiek sniegta konsultācija, un ne kurš katrs fizioterapeits Rīgā piedāvā šādu iespēju.

Kad beidzot pieteicos uz vizīti pie šīs fizioterapeita, nezināju, ko gaidīt, jo iepriekš nebija nācies izmantot šāda speciālista pakalpojumus. Šķita, kādas gan problēmas varētu piemeklēt mani, sievieti, kas vēl nav sasniegusi 30 gadu vecumu? Taču, kā izrādījās, ilgstoša sēdēšana pie datora ietekmē pat krietni jaunākus cilvēkus. Mana problēma izpaudās kā savilkti kakla muskuļi un kreisās rokas mazā pirkstiņa tirpšana. Kā jau kārtīgs vidusmēra cilvēks, arī es vispirms veicu izpēti internetā, izlasot šausmu lietas par iespējamām diagnozēm. Bet skaidrs bija viens – man nepieciešama speciālista palīdzība, un šis fizioterapeits to noteikti sniegs.

Pēc konsultācijas jutos atvieglota un priecīga. Nespēju izteikt to, cik patīkami bija satikt speciālistu, kurš spēj rast kopīgu valodu ar jebkuru pacientu, un noskaidro visus nepieciešamos jautājumus, kas saistīti ar manu problēmu, vispārējo veselības stāvokli utt. Kā fizioterapeits pastāstīja, mana problēma slēpjas sēdošajā dzīvesveidā un fizisko aktivitāšu trūkumā. Pēc konsultācijas man uz muguras tika uzlikti teipi, kā arī tika izveidots īpaši man piemērots vingrojumu plāns un veikta patīkama, profesionāla masāža.

Jau pēc nedēļas es jutu, ka mana mugura un kakls vairs nesāp, kā arī roka vairs netirpst. Lai arī nebija viegli piespiest sevi vingrot, tagad es to daru katru dienu, un jūtos lieliski! Droši varu teikt, ka šīs klīnikas fizioterapeits Rīgā ir viens no labākajiem, ja ne pat pats labākais!

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti