Mājas zibensnovedējs – drošība pirmajā vietā

Drošība | 2017-05-17 17:08:24 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Kas gan ir svarīgāks par mūsu un mūsu ģimenes drošību. Mājas ir viena no lietām, kuru cenšamies pasargāt par jebkādu cenu. Daba mēdz izspēlēt dažādus trikus ar laikapstākļiem, kuriem brīžiem pat nevaram būt gatavi. Tomēr, viens ir skaidrs, zibens drošība ir viena no svarīgākajām lietām, no kuras pasargāt savu mājokli. Zibensnovedējs ir ierīce, kas ir obligāta prasība katram mājoklim, lai to pasargātu no zibens spēriena.

Zibensnovedēji ir mūsu lielākais palīgs, lai pasargātu savu mājokli no gigantiskās elektroizlādes, kas var sasniegt līdz pat 100 tūkstošiem ampēru. Mēs vienmēr gribam būt droši, ja runa ir par mūsu tuvāko drošību, tāpēc cenšamies piemeklēt pakalpojumu sniedzējus, kuri garantētu labāko kvalitāti savai tehnikai. Viena no firmām, kas var Jums šo iespēju piedāvāt ir zibens.lv, jeb SIA "AURE-1". Uzņēmums, kurā darbojas speciālisti ar jau 10 gadu gūtu pieredzi. Mājas zibensnovedējs ir uzstādīts jau vairāk nekā 100 dažādos objektos, kas garantē speciālistu kompetenci tajā, ko viņi dara.

Lai garantētu Jūsu drošību firma strādā ar jaunāko tehniku. Pastāv divas metodes kā uzstādīt zibensnovedējus Jūsu mājoklī:

  • Klasiskā zibens aizsardzība, kas tiek saukta arī par pasīvo zibens aizsardzību – metāla siets un uztvērējstieņi uz jumta, novadītāji gar fasādi, zemējuma kontūrs, kas saņem visu zibens lādiņu, kuru novada novadītāji.
  • Aktīvā zibens aizsardzība – masts ar uztvērējgalviņu ēkas augstākajā punktā, novadītāji gar fasādi, zemējuma kontūrs, uz kuru tiek novadīts lādiņš. Plašāks rādiuss nekā klasiskajā zibens aizsardzības variantā kā arī vieglāka un ērtāka uzstādīšana.

Lai uzzinātu, kurš no variantiem ir piemērots tieši Jūsu ēkai, kas var būt arī jebkura cita tipa ēka nevis dzīvojamā ēka, sazinieties ar speciālistiem. Jau iepriekš minētās firmas speciālisti spēs Jums sniegt jebkāda veida konsultāciju par interesējošiem jautājumiem saistībā ar zibensnovedējiem. Šis ir arī pirmais solis, kuru veic firma, pirms ierīču uzstādīšanas – objekta apskate, tad tiek sastādīta tāme, to apstiprina un tad atliek tikai uzstādīšana.

Ja Jūs vēl neesat aprīkojuši savu dzīvojamo ēku ar zibensnovedējiem, ļoti iesaku to izdarīt pēc iespējas ātrāk. Nāk vasara un laika apstākļi mūs noteikti lutinās ar kādu negaisu, labāk būt drošiem nekā konstanti uztraukties par īpašumu! Rīkojaties apdomīgi un sargājiet sevi un sev tuvos cilvēkus!

Sīkāka informācija par pakalpojumiem mājas lapā zibens.lv, pa tālruni +371 2640 9640, vai rakstot e-pastu info@zibens.lv.

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti