Nepalaid garām biļetes un esi pirmais rindā

Bizness un Finanses | 2019-01-23 10:46:23 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Mīļākās grupas koncerts, vasaras festivāls, teātra izrāde, opera. Tos visus vieno kas kopīgs - biļetes, kurām ir grūti izsekot līdz. Bieži gadās nokavēt brīdi, kad pārdod biļetes uz pasākumu, kuru tiešām gribētu apmeklēt, nereti tās ir pārāk dārgas brīdī, kad attopamies, ka varētu tās iegādāties. Kur ir problēma, kāpēc ir tik grūti šajā modernajā digitālajā pasaulē iegādāties tik vienkāršu lietu kā biļetes uz kādu pasākumu?

Paziņojumu trūkums

Pat ja esam reģistrējušies kādā no biļešu pārdošanas vietnēm, reti saņemam paziņojumus par pasākumiem, kas mūs tiešām interesē. Kad e-pasts tiek pārpludināts ar paziņojumiem par leļļu teātra izrādēm, kad sen jau no tā esam izauguši, paziņojumi tiek ātri vien atslēgti un palaižam garām arī tos pasākumus, kurus labprāt apmeklētu.

Ja pasta kastītē tiešām iekristu tikai tas, ko esam īpaši atlasījuši un vēlamies redzēt, iespējams kultūras pasākumus apmeklētu biežāk. Daudzi no mums nesūdzētos arī ja kāds paziņotu par tiem pasākumiem, kas ir bezmaksas. Dalder.lv ir unikāls portāls, kas piedāvā atlasīt pasākumus tieši pēc savām interesēm un nav vairs jābēdā par to, ka kaut kas varētu tikt palaists garām. Profilā krāsies paziņojumi par visiem kultūras pasākumiem, kas atbilst jūsu preferencēm.

Pārdod biļetes, kuras pašam nav vajadzīgas

Reizēm gadās, ka biļešu tirdzniecība ir palaista garām un vēlamies tomēr pēdējā brīdī iegādāties biļetes no kāda, kas uz pasākumu netiek vai nolēmis neiet. Bieži jāmeklē pa visiem sociālajiem tīkliem un sludinājumu portāliem, lai atrastu uzticamu tirgotāju, tomēr pat tad ir mazliet bail, ka kaut kas varētu noiet greizi.

Tagad arī visas biļetes, kuru saimnieki netiek uz pasākumu atrodamas vienuviet. Dalder.lv viss ir arī daudz drošāk, jo tagad jāuzrāda gan personas kods, gan telefona numurs, lai kaut ko varētu pārdot. Tas palīdz izvairīties no krāpnieciskas darbības.

Ja arī jūs vēlaties padarīt savu kultūras dzīvi krāsaināku, ir vērts pievienoties dalder.lv, kas ļaus nepalaist garām nevienu pasākumu, kas varētu likties interesants. Biļetes ir lielisks ieguldījums, lai radītu jautras atmiņas un piedzīvotu spilgtas emocijas. 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti