Pulksteņu veikals Rīgā Baltic Watches

Stils un Mode | 2018-10-31 11:15:54 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Vienalga, vai tas ir statusa apliecinājums, rotaslieta, vai tikai priekšmets laika noteikšanai, rokaspulkstenis ir viens no senākajiem aksesuāriem, kas nav zaudējis savu nozīmi. Īpašiem cilvēkiem, kas savu laiku vēlas fiksēt ekskluzīvi un nevainojami, pareizā izvēle ir Šveicē ražots laikrādis. Kāpēc? Jo tieši Šveices pulksteņiem ir unikāli izstrādāti mehānismi, pie kuriem sava amata meistari strādā gadu simtus, kā arī tiek izmantoti augstvērtīgākie materiāli. 

Pilna servisa Šveices pulksteņu centrs Baltic Watches

Pulksteņu veikals Rīgā Baltic Watches piedāvā Šveices pulksteņu atpirkšanu, apmaiņu un pārdošanu, kā arī garantijas apkalpošanu un remontu. Latvijas tirgum īpaši un inovatīvi ir tas, ka Baltic Watches piedāvā citur Eiropā ļoti iecienītu pakalpojumu: pulksteņu nozares profesionāļi atpērk vai maina, bet pēc tam pārdod iepriekšējo īpašnieku pulksteņus ar ievērojamām atlaidēm. Tas tiek darīts, lai rastu iespēju atjaunot savu kolekciju bez milzīgiem tēriņiem, jo augstākās kvalitātes Šveices pulksteņa iegāde, protams, ir ieguldījums. Baltic Watches nodrošina simtprocentīgu autentiskumu un nevainojamu darbību. 

Baltic Watches dibinātājs Ģirts Strencis ir kaislīgs pulksteņu nozares entuziasts, kura devums kvalitātes nodrošināšanā saviem klientiem ir neatsverams: “Attieksmi pret rokaspulksteņiem var salīdzināt ar mīlestību pret grāmatām, no kurām virmo galvu reibinoša tipogrāfijas smarža. Pulkstenis ir īpašs intelektuālo gardēžu baudas priekšmets. Baltic Watches – tas ir manis noietā profesionālā ceļa sava veida kopsavilkums un rezultāts. Sapņa piepildījums par pilna spektra pakalpojumu pulksteņu centra izveidi, kas ietvertu ne tikai pārdošanu, bet arī pulksteņu remontu. Par pēdējo atbild viens no vadošajiem Baltijas pulksteņmeistariem – Ervīns Undelis.”

Profesionalitāte un iespējas

Lieliskā komanda atrisina jebkuru problēmu un vajadzību. Trīs pamatvirzieni, kuros strādā Baltic Watches:

  • Tiek pirkti Šveices pulksteņi, pretī izsniedzot tūlītēju atlīdzību, kuras lielums tiek aprēķināts pēc profesionālas pulksteņu novērtēšanas, kuru veic amata meistari un eksperti.
  • Uzņēmums pārdod zināmu un pārbaudītu Šveices pulksteņu zīmolus, piemēram, Rolex, Patek Philippe, Hublot, Audemars Piguet, Breitling u.c., kas atpirkti no to iepriekšējiem īpašniekiem. Arī šiem pulksteņiem tiek veikta profesionāla diagnostika un ekspertīze, kā arī nodrošināta garantija.
  • Servisa apkope un remonts ar jebkuriem defektiem, gan barošanas elementu nomaiņai, gan sarežģītu mehānismu darbības korekcijai.

Ienākot mājas lapā balticwatches.com iespējams atrast atbildes uz saviem jautājumiem un rast pārliecību par to, kas pilna servisa Šveices pulksteņu veikals Rīgā ir drošākā un profesionālākā izvēle!

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti