Skaistumkopšanas salons ar 17 gadu pieredzi – “Nofrete”

Stils un Mode | 2018-02-11 09:07:42 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Laikam ejot, mēs redzam, kā mūsu ķermenis mainās, reaģējot uz mums apkārt notiekošajiem procesiem. Stress, smēķēšana, neveselīgs uzturs u.c. faktori spēj ievērojami mainīt ne tikai sejas, bet visa ķermeņa izskatu, diemžēl – ne uz pozitīvo pusi. Tiesa, ne vienmēr ādas un nagu problēmas rada tieši iepriekš minētie faktori. Tās var izraisīt arī iedzimtība, dažādas saslimšanas utt. Par laimi, mūsdienās skaistumkopšana piedāvā dažādus, efektīvus risinājumus teju ikvienai problēmai.

Atrast īsto salonu un speciālistu nav viegls uzdevums. Iespējams, tieši tādēļ, ka to mūsdienās ir tik daudz. Lai arī daļa no tiem piedāvā līdzīgus pakalpojumus, kvalitāte, pieeja un sniegums ievērojami atšķiras. Nav šaubu, ka ikviens no mums vēlas saņemt patīkamas rūpes un redzēt lielisku rezultātu, neatkarīgi no tā, vai mēs izvēlētos, piemēram, uzacu korekciju vai pretcelulīta masāžu. Skaistumkopšana ir daudzpusīga, un tās galvenais mērķis ir padarīt mūs skaistākus, veselākus un laimīgus. Viena no vietām, kas skaistumkopšanas, kosmetoloģijas un estētiskās dermatoloģijas jomā darbojas jau 17 gadus, ir skaistumkopšanas salons “Nofrete” Rīgā, E. Melngaiļa ielā 5. Šeit pieejamas daudzveidīgas procedūras un pakalpojumi ikviena vajadzībām un vēlmēm.

Sejas procedūras

Lai arī kur mēs dotos, seja ir tā ķermeņa daļa, kuru cilvēki ierauga pirmo. Tā kalpo kā galvenais reprezentācijas elements, ietekmējot ne tikai to, kāds būs citu viedoklis par mums, bet arī savstarpējās attiecības un, protams, pašvērtējums. Par seju nepieciešams atbilstoši rūpēties, tādēļ salona “Nofrete” speciālisti zina, kā skaistumkopšana var palīdzēt padarīt mūsu seju skaistu un veselu.

Salonā pieejamas dažādas sejas procedūras, piemēram, pīlings, sejas tīrīšana, mikrodermabrāzija u.c. Tāpat šeit tiek piedāvātas skaistuma injekcijas – lūpu palielināšana, mezoterapija, filleri u.c. Ja nepieciešams, vari izmantot kādu no sejas maskām – “Velvet maska” vai “Līgavas māte”. Lai atrisinātu dažādas ādas problēmas, tiek nodrošināti arī dermatologa pakalpojumi, sākot ar konsultāciju un beidzot ar dzimumzīmju pārbaudi, pigmentācijas plankumu likvidēšanu utt. Īpašiem mirkļiem un patīkamai pašsajūtai ikdienā salons piedāvā arī permanento grimu, mikropigmentāciju, skropstu pieaudzēšanu un uzacu korekciju. Papildus tam visam, vari izmantot arī kādu no īpašajām procedūrām, piemēram, fotoatjaunošanu, pigmentācijas normalizāciju un citas.

 Ķermeņa procedūras

Palutinot savu ķermeni, mēs ne tikai uzlabosim pašsajūtu, bet arī veselības stāvokli. Salonā “Nofrete” pieejamas daudzpusīgas ķermeņa procedūras – vakuuma terapija, kavitācija, dažādas vaksācijas, vibromasāža, fotoepilācija, ietīšana u.c. Skaistumkopšana nav iedomājama bez masāžām, kuras arī vari izbaudīt šajā salonā, sākot ar klasisko un beidzot ar ko pavisam īpašu, piemēram, Leilani masāžu.

Nagu kopšana

Roku nagi ir mūsu vizītkarte. Pēc tā, cik tie sakopti, cilvēki var spriest par mums. Tajā pašā laikā nedrīkst arī aizmirst palutināt un sakopt kāju nagus. Lai to izdarītu, izmanto salona “Nofrete” roku un nagu kopšanas procedūras.

Gadiem uzkrātā pieredze salonam palīdz ne tikai veiksmīgāk izprast klientu vēlmes, bet arī kvalitatīvāk nodrošināt dažādus pakalpojumus. Arī skaistumkopšana ir joma, kas iet līdzi laikam un attīstās, un salonā “Nofrete” tiek sekots līdzi jaunākajām tendencēm un modernākajiem risinājumiem.

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti