Uzvalks - katra vīrieša labākais apģērbs pat ja viņš par to vēl šaubās

Stils un Mode | 2017-11-06 19:48:19 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Katram vīrietim skapī jābūt vismaz vienam kārtīgam uzvalkam, kas piestāvēs jebkurai dzīves situācijai, lai radītu labāko iespaidu. Pat ja tas skapī ir tikai viens, jāraugās, lai tas būtu kvalitatīvs, kopts un gana neitrālā krāsā, lai ar to varētu doties jebkur, jebkurā situācijā. Tomēr, ja skapī ir jau vairāki līdzīgi uzvalki, ir vērts padomāt par kādas spilgtākas krāsas tērpa iegādi, kas būs piemērots ekstravagantiem izgājieniem un svētku dienām.

Ja neesat no tiem, kam šāds apģērbs nepieciešams darbam un ikdienai, ir vērts apdomāt viena, bet ļoti laba vīriešu uzvalka iegādi. Svarīgi izvēlēties atbilstošu toni. Universāliem izgājieniem vajadzīgs tumšas krāsas uzvalks, kas neizcelsies uz apkārtējo fona, tomēr padarīs valkātāju īpašu. Klasiski melns uzvalks piestāvēs jebkurai situācijai, tomēr ir svarīgi, lai tas būtu matēta auduma. Jebkurš spīdums norāda uz to, ka tas būs vairāk piemērots svētku izgājieniem un vakaram.

Melns vīriešu uzvalks būs labākā izvēle jebkuras ādas krāsas cilvēkam, tas noslēps arī auguma nepilnības, kā arī parādīs valkātāja labo gaumi un eleganci. Tas būs piemērots gan darba intervijai, gan svinīgākai reizei, piemēram gājienam uz kāzām vai balli, kurā nav pieprasīts white tie dreskods. To var veiksmīgi kombinēt ar baltu kreklu un jebkuras krāsas kaklasaiti vai tauriņu, kā arī ar citu krāsu krekliem, kas padarīs tēlu mazliet ikdienišķāku.

Tumši zili vīriešu uzvalki izcili piestāvēs gan darba intervijām, gan darba dienām un kokteiļu vakariem, kā arī jebkuram citam ne tik svinīgam pasākumam. To var izcili kombinēt ar jebkura toņa kreklu, tomēr visoriģinālāko tēlu radīs tieši smilšu krāsas krekls un brūnas kurpes, kas pieskaņotas jostai. Tas parādīs valkātāja smalko gaumi un izcilo stilu. Ne katrs būs gana drosmīgs šādai kombinācijai, tomēr tie, kas uzdrīkstēsies saņems ne vienu vien skatienu un komplimentu.

Vislabākā izvēle ikdienas vīriešu uzvalkam būs tumši pelēka krāsa. Tas ir gana klasisks, tomēr nerada pārspīlētu stīvuma sajūtu. Šī krāsa būs izcili piemērota cilvēkiem, kam nākas šādā apģērbā staigāt ikdienā, tomēr  tas nav īsti mīļākais apģērba gabals. To var veiksmīgi kombinēt ne tikai ar baltiem, ziliem un gaiši rozā krekliem, bet arī ar rūtainiem un rakstainiem, kas ļaus garderobē ieviest lielāku krāsainību.

Ja vēlamies iegādāties ikdienas uzvalku, kas izcels personību un parādīs raksturu, ir vērts apdomāt uzvalka iegādi, kura bikšu garums ir nedaudz saīsināts, atsedzot potīti un žaketes atloks rotāts ar dekoratīviem elementiem, tas uzreiz ļaus atkāpties no klasiskā tēla un neprasīs tik lielu konservativitāti.

Tā kā mūsdienu mode vairs nepieprasa zeķes saskaņot ar kurpēm, ikdienas nēsāšanai var izvēlēties spilgtas krāsas zeķes, kas atšķiras ne vien no kurpēm, bet arī no visa pārējā, kas ir mugurā. Tās var būt ne vien vienkrāsainas, bet arī rakstainas, ar kādu zīmējumu vai logo, kas parādīs valkātāja attieksmi pret dzīvi.

Lai vēl vairāk akcentētu savu tēlu, var pievienot piespraudi ar kādu simbolu, kas svarīgs vīrietim, vai arī ar lakatiņu žaketes kabatā, kas padarīs tēlu klasiskāku. Vēl viens spilgts akcents ir briļļu rāmji. Ja tie ir klasiski melni, piestāvēs pie jebkura apģērba, tomēr ja tie ir kādā spilgtā krāsā, pie klasiska tēla svētku reizēs derētu piedomāt pie tā vai brilles neradīs nevajadzīgi vulgāru izskatu.

Ja skapī jau šīs trīs krāsas glabājas un tie tiek nēsāti ikdienā, ir vēl pāris krāsu, kas būs diezgan universālas, tomēr atšķirsies no ierastā.

Vasarai piestāvēs gaiši pelēks matēta auduma vīriešu uzvalks. Karstajā laikā tas būs pirmkārt praktiskāks par melnu vai tumši zilu, un, otrkārt, tas izcels ne vien valkātāja iedegumu, bet arī parādīs izcilu gaumi un spēju piemēroties apstākļiem. Šāds tēls prasa gaišu kreklu. Tam ir jābūt vismaz pāris toņus gaišākam par uzvalku. Kā arī kurpes, kas nav melnas. Piemērotas būs brūnas, tumši pelēkas vai citas gaišāka toņa kurpes. Pozitīvais šādam komplektam ir tas, ka to iespējams nēsāt ne vien visu kopā, bet arī sadalīt. Gaišu žaketi var nēsāt kop ār ar tumšākām biksēm, tomēr gaišas bikses ar tumšāku žaketi gan neizskatīsies visai gaumīgi.

Vēl viena spilgta vasaras un brīvā laika krāsa ir gaiši zila. Izvēloties gaiši zilu ietērpu var apdomāt arī spīdīga auduma iegādi. Tas būs izcils spilgtiem pasākumiem, kuros ir vēlme tapt pamanītam. Tās varētu būt balvu pasniegšanas vai svinīgas jaungada ballītes. Spīdīgs audums nekad nebūs piemērots ikdienas nēsāšanai, tomēr, ja skapī uzvalku jau daudz, tas būs kā izcils un neaizmirstams akcents valkātāja garderobē.

Ja nu klasiskās krāsas ir pavisam apnikušas, pēc speciāla pasūtījuma iespējams uzšūt jebkuras citas krāsas kombināciju, kas ne pavisam neatgādinās klasisko apģērbu. Sarkani vai rakstaini vīriešu uzvalki būs piemēroti īpaši ekstravagantiem cilvēkiem, kas nebaidās tikt pamanīti. Krāsains tēls piestāvēs radošo industriju darboņiem, kas ikdienā atrodas uz skatuves vai kameru priekšā, tomēr biroja darbonim labāk tik spilgtu krāsu ikdienai neizvēlēties. Īpaši tiem cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar klientu apkalpošanu. Tas var radīt nepareizu iespaidu par valkātāju. Sarkana krāsa ikdienai var būt pārāk agresīva, bet citas spilgtās krāsas pārāk novērš uzmanību no cilvēka. Ja personība nav tik pat spilgta, kā apģērbs, ir risks pazust šādā izskatā.

Uzvalka izvēle ir atbildīgs solis vīrieša dzīvē. Sasniedzot zināmu briedumu skapī jābūt vismaz vienam, bet ļoti kvalitatīvam tērpam, kas lieliski piestāvēs svinīgākiem dzīves izgājieniem vai darba intervijām. 

Žeņ Šeņ

Raksta autors

Atslēgas vārdi

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti