Privātums

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mūsu interesēs ir, lai Jūsu pieredze izmantojot internetu ir pēc iespējas patīkamāka un, lai Jūs ar pilnīgu drošību varētu izmantot interneta sniegto plašo iespēju klāstu pateicoties pieejamiem rīkiem un informācijai.

Esam sastādījuši šo privātuma politiku, lai demonstrētu savu viennozīmīgo atbalstu privātumam un drošībai. Šī privātuma politika skaidro, kā rakstupasaule.com ievāc informāciju no visiem šīs mājaslapas apmeklētājiem. Iesakām ļoti uzmanīgi izlasīt šo informāciju. Šī privātuma politika ir atjaunota datumā, kas norādīts šīs lapas apakšā pie „Pēdējās izmaiņas”.

Personīgā informācija kuru atstāj lietotāji rakstupasaule.com vietnē un tās izmantošanas mērķi

Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri rakstupasaule.com ieiet ar sociālo tīklu pasi, vai izveido savu profilu šajā vietnē. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi ievietoto rakstu un komentāru marķēšanai.

Personīgās informācijas klasifikācija var neaprobežoties ar: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu personīgu informāciju, kas no apmeklētāja puses tiek ierakstīta reģistrācijas formā. Rakstupasaule.com administrācija var nosūtīt Jums jebkāda veida informāciju, kas saistīta ar šajā mājaslapā minēto saturu.

Sīkdatnes un to izmantošana

Ar terminu “sīkdatnes” ir jāsaprot maza izmēra failu, kas var tikt ierakstīts Jūsu datora cietajā diskā, kad Jūs apmeklējat noteiktu interneta lapu. Mūsu uzņēmums var izmantot šos failus, lai vāktu, ierakstītu un dažkārt izsekotu informāciju, kas ir aprakstīta šajā sadaļā, kā arī, lai vāktu statistikas datus, kas uzlabos mūsu sniegto informāciju.

Uz kurieni sūtīt jautājumus, kas saistīti ar Privātuma Politiku?

Jebkādu jautājumu gadījumā sakarā ar Privātuma Politiku lūdzam Jūs sazināties ar mums caur Kontaktu sadaļu, kas ir izvietota mūsu mājaslapā.

Izmaiņas privātuma politikā

Rakstupasaule.com patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Lūdzam regulāri pirms lapas lietošanas caurskatīt šo Privātuma Politiku, lai Jūs apzinātos iespējamās izmaiņas.

 

Pēdējās izmaiņas:  4. marts, 2013

Autortiesības © 2012-2013 rakstupasaule.com