Kā veiksmīgāk izveidot sludinājumu un atrast savu perfekto māju

Mājai | 2018-05-08 13:56:49 | Žeņ Šeņ | Komentāri ()

Ģimene nu jau sastāv vairs ne tikai no paša un labākā drauga - suņa, bet arī bērniem un dzīvesbiedra,  radusies sajūta, ka dzīvoklis sarāvies un jāmeklē plašāku mitekli, lai nebūtu jāuztraucas par to, kurš klusais stūrītis pienāksies kuram ģimenes loceklim. Pienācis laiks sākt meklēt māju, bet ja tā jau ir īpašumā, tad jāsāk meklēt lielāku.

Ko darīt ar iepriekšējo īpašumu?

Atstāt mantojumā bērniem, pārdot vai izīrēt. Vai vispār ir iespējams atrast savu perfekto dzīvesvietu vien aplūkojot sludinājumus internetā. Portāls Dalder.lv piedāvā lielisku iespēju gan atrast savu sapņu māju, gan pārdot vai izīrēt to, ja tas ir nepieciešams. Nekustamais īpašums ir viena no plašākajām sadaļām šajā portālā un noteikti apkopo lielāko sludinājumu daudzumu no visas Latvijas. Šeit jūs atradīsiet gan mājas, kas atrodas lielākajās pilsētās, gan ārpus tām. Tā pat ir pieejams māju piedāvājums gan no privātpersonām, gan mākleriem, kas ļaus izvēlēties sev patīkamāko sadarbības variantu. Tā pat arī jums ir lieliska iespēja šeit izvietot savus sludinājumus bez liekas piepūles, jo Dalder.lv sludinājumu veidošanas sadaļa radīta tā, lai maksimāli atvieglotu ikviena pārdevēja un pircēja darbu.

Mājas pirkšana un pārdošana, kā arī lēmums to īrēt vai izīrēt ir viens no atbildīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem. Tas ne vien ietekmē finanses, bet arī jūsu turpmākās dzīves vietas jautājumu. Nav viegli atrast vietu, ko no sirds gribēsies saukt par mājām, tomēr pieliekot pietiekami daudz pūles un ieguldot darbu arī pēc īpašuma iegādes tas no parasta īpašuma var kļūt par jūsu paradīzes stūrīti zemes virsū, kuru sauksiet par mājām un kurā jūs un visa jūsu ģimene jutīsies lieliski.

Pārdod māju – it kā bieži manīta zīme, bet tas var nebūt viegli, it īpaši ja tā atrodas tālu no lielākajām pilsētām. Ir grūti atrast pircēju, kas būs gatavs maksāt atbilstošu cenu jūsu īpašumam, nav daudz cilvēku, kas vēlas mūsdienās dzīvot laukos, tomēr, ja sludinājums ir izveidots gana saistošs un pilnīgs, ir daudz lielākas iespējas atrast savai mājai jaunus saimniekus, kas par to turpinās rūpēties. Dalder.lv ļauj sludinājumu izveidot no jau iepriekš sagatavotiem parametriem. Nav jālauza galva par to vai kāda svarīga mājas īpašība nav aizmirsta rakstot garu sludinājuma tekstu. Šajā portālā teksta lauciņā jūs varēsiet norādīt tikai patiesi interesantus faktus par māju vai tās apkārtni, kas varētu likt iemīlēt šo īpašumu potenciālajam pircējam. Izvietojot sludinājumus dalder.lv noteikti nebūs ilgi jāgaida līdz pirmajam zvanam un iespējai izrādīt savu īpašumu jaunajam īpašniekam.

Arvien biežāk cilvēki labprāt izīrē māju vai kādu daļu no tās. Lai gan īres sludinājumu ir patiesi daudz un tajos var ātri vien apjukt, noteikti nav jābaidās, jo pat biezajā sludinājumu jūklī jūsu piedāvājums nepazudīs, ja izmantosiet dažādus pieejamos rīkus sludinājuma izcelšanai. Sludinājumu iespējams pacelt uz augšu, lai tas parādās kā pats pirmais un kā zināms, pirmais vienmēr iekrīt acīs un paliek prātā. Ja šķiet, ka pat ar to ir par maz, savu piedāvājumu iespējams arī izcelt, tam parādoties citā krāsā un izmērā. Dalder.lv ir ne vien parasts sludinājumu portāls, bet arī mārketinga rīks, kas ļauj darboties kā profesionālim pat tad, ja ar pārdošanu nodarbojaties pirmo reizi dzīvē. Pateicoties neskaitāmiem rīkiem un portālā pieejamajai informācijai varēsiet ātri un veiksmīgi izīrēt savu māju. Ja līdz šim šķita, ka neskaitāmajos portālos iespējams apmaldīties, tad tagad jūsu sludinājums noteikti nepazudīs un nenāksies iet to katru dienu atjaunot vai ievietot pa jaunu, lai panāktu vēlamo efektu.

Turpretim, ja esat savas jaunās dzīves vietas meklējumos, tad Pērk Māju ērtie filtrēšanas rīki, ko piedāvā dalder.lv, lieti nāks talkā. Ja iepriekš galvenie kritēriji pēc kā nācās meklēt savu sapņu īpašumu bija vien cena un platība, tad šeit papildus ir pievienojušies tādi parametri, kā ūdens apgāde, kas ļaus ātri saprast, no kurienes māja tiek apgādāta ar ūdeni un cik tīrs, un kvalitatīvs tas ir. Kādam svarīgs var būt arī apkures jautājums. No daudzajiem mūsdienās pieejamajiem apkures veidiem šeit filtrējot sludinājumus varēsiet izvēlēties sev ērtāko vai ekonomiskāko, bet ja tas nešķiet svarīgi, tad noteikti novērtēsiet iespēju redzēt visas ekstras kādas ir jūsu nākamajam sapņu īpašumam, kā arī varēsiet ērti sazināties portāla čatā ar pārdevēju, kas sniegs jums sīkāku informāciju par īpašumu. Tādējādi nevajadzēs tērēt laiku zvaniem vai īsziņām, viss ir pieejams tur pat uz vietas. Lai vēl veiksmīgāk saprastu vai īpašums ir jums atbilstošs, varat to apskatīt arī kartē un redzēt īpašuma robežas, kas dos jums lielāku priekštatu par īpašuma reālo izmēru vai izskatu.

Vesela kategorija šeit atvēlēta arī tiem, kas vēlas īrēt māju, bet nav gatavi pavadīt stundām ilgu laiku meklējumos, lai atrastu savu ideālo īres īpašumu. Šajā kategorijā iespējams ievietot sludinājumu ar vēlmi īrēt īpašumu, kurā tā pat kā visās pārējās kategorijās iespējams norādīt visus jums vēlamos īpašuma kritērijus. Sākot ar cenu, kas jums būtu pieņemama, beidzot ar apdari un zemes platību. Tā pat varat norādīt arī kādas īpašas vēlmes, piemēram, to, ka vēlaties pie mājas ierīkot mazdārziņu, vai esat ģimene ar mājdzīvniekiem, kam nepieciešama plaša teritorija, lai izskrietos. Tā pat varat norādīt arī, ka jūsu mājdzīvnieki labprātāk uzturas iekštelpās, jo kādam no izīrētājiem tā varētu būt sarkanā gaisma, zinot, ka dzīvnieki mēdz radīt bojājumus vai atstāt traipus. Šī ir lieliska iespēja saņemt labākos piedāvājumus, kas atbilst tieši jūsu vēlmēm un iespējams pēc šāda sludinājuma jūsu perfektais īres īpašums pie jums atnāks pats.

 

Mājas izvēle vai šķiršanās no tās noteikti nav viegla izvēle, tomēr viss, kas dzīvē notiek, notiek tikai uz labu. Jebkuras pārmaiņas var ienest jaunas lieliskas vēsmas jūsu dzīvē un tas var kļūt par labāko piedzīvojumu, kas ar jums līdz šim ir noticis.


Žeņ Šeņ

Raksta autors

Komentāri ()

Jaunākie raksti

Populārākie raksti